Fazla Mesai (NTV)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.530
40224_fazla-mesai.JPG

Fazla Mesai

Tarih: 2011-02-11 TV : NTV Saat: 23:00Tür:Yaşam

Geveze ve Bay J
“FAZLA MESAİ” -Canlı
Sevginin Günü Olur mu?

Aşk, sevgi, tutku, erkekler ve kadınlar konusunda söyleyecekleri hiç bitmeyen Bay J ve Geveze için tam zamanı: Sevgililer günü geldi çattı. İkili bu kez de “Sevginin günü olur mu?” diye kapışıyor. Geveze ve Bay J, ünlüler Melike Güner, Hayko Cepkin ve Önder Açıkbaşı da yanlarına alarak Sevgililer Günü’nü konuşacak. İkili, orkestralarıyla birlikte en güzel şarkılarını da seslendirecek…

Muziplikleri ve hınzırlıklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli dakikalar yaşatan Bay J ve Geveze, Şemsi ve Mahmut’un skeçleri, erkekler ve kadınlara sıra dışı öneriler ve uyarılar da programın diğer eğlenceli bölümlerini oluşturacak.

Cuma 23:00, tekrarı C.tesi 00:15

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Okan Bayülgen´in sovunda duymustum böyle bir programlarinin oldugunu. Izlemek istedim ama denk gelmedi bir türlü. :2:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
Ben bir kere denk geldim bir konu üzerine taraf oluyorlar herkes düşüncesini kabul ettirmeye çalışıyordu sanırım tamamını izlemedim...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
40814_fazla-mesai.jpg

Fazla Mesai

Tarih: 2011-03-04 TV : NTV Saat: 23:00Tür:Talk Show

Geveze ve Bay J
“FAZLA MESAİ” -Canlı
Kafaya Taktım Bir Kere!
Aşk, sevgi, tutku, erkekler ve kadınlar konusunda tartışmalarını sürdüren Bay J ve Geveze, bu hafta da takıntılarımızı konu ediyor…Konukları Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Soner’i tiyatro ve sinema oyuncusu Mete Hozoroğlu, oyuncu Akasya Asıltürmen ve Helin Avşar…
Bay J bu hafta, “Herkesin takıntıları var, benimde…” derken , Geveze ise “Hiç takıntım yok” diyor. Kadınların güzellik ve maço erkek takıntısı üzerine bol bol konuşulacak mevzular. Ayrıca sağlıklı yaşam da artık takıntıya mı döndü? Aşk takıntıya döner mi? Kafaya takmak nereye kadar mantıklı? Kuralcılık da takıntı mıdır? Gibi sorulara iki ünlü şovmen kendilerine özgü yaklaşımlarıyla yanıt verirken konuklarından da destek alacak…
Muziplikleri ve hınzırlıklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli dakikalar yaşatan Bay J ve Geveze, Şemsi ve Mahmut’un skeçleri, erkekler ve kadınlara sıra dışı öneriler ve uyarılar da programın diğer eğlenceli bölümlerini oluşturacak. İki ünlü ismin canlı müzik performansı da programın bir başka değişmez bölümünden biri…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.530
41790_fazla-mesai.jpg

Tarih: 2011-04-22 TV : NTV Saat: 23:00Tür:Talk Show

Geveze ve Bay J
“FAZLA MESAİ” -Canlı

Yetenek, Beceri ve Özgüven Sibel Tüzün, Kenan Ece ve İlker Aksum
Kadın erkek ilişkileri üzerine cesaretle giden, her konuyu eğlenceli bir dille ele alan ve müzikleriyle de coşturan Bay J ve Geveze, bu hafta “Kim daha yetenek, beceri ya da özgüvenli veya abartılı? Kadınlar mı erkekler mi?” diye soruyor. İki ünlü şovmen fikirlerini desteklemek üzere şarkıcı Sibel Tüzün, oyuncu Kenan Ece ve İlker Aksum’u ağırlayacak, hem eğlenecekler, hem de eğlendirecek…

“Erkekler hem becerikli, özgüveni sağlam ve abartılı.” diyen Geveze’ye karşın Bay J, “bu konularda kadınlardın üzerine yok!” diyecek… İkili, konuklarıyla birlikte savlarını sonuna kadar savunurken eğlenceli dakikalara da imza atacak.
Bay J ve Geveze ayrıca tiplemeleri Şemsi ve Mahmut, erkekler ve kadınlara yaptıkları sıra dışı öneriler, sokak röportajları ve uyarılarla programda olacak.
İki ünlü ismin canlı müzik performansı da programın bir başka değişmez bölümü …

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar