Fazla kilolar

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Valla canim daha erken gibi bu hareketleri yapmak icin.
Doktoruna sor derim.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ben kesinlikle yapma derim.Hem sezaryen hem 23 gün sonra sporun erken olduğunu düşünüyorum.Sakın doktoruna sormadan spora başlama.Allah korusun kilo vereyim derken kendine bir zarar verme.

Uzmanlar normal doğum yapanların bir ay sonra spora başlayabileceğini söylüyorlar ama sezaryenla doğum yapanların önüne 3 ay koyuyorlar.

Mekiğin zarar verebileceğini düşünüyorum.En güzeli 2 ay geçir ve daha sonra yavaş yavaş yürüyüşlere başla derim.Yinede doktoruna sormadan bişey yapma canım.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bencede çok erken canım yaaa ne yaptın sen sakıın bilinçsizce haraket edeyim deme minik meleğine odaklan yahuu. 9 ay bekledin o kadar.
Daha çok erken kiloları dert etmek için benim arkadaşım 5 ayda verdi kilolarını hemde hiç spor yapmadan.

Valla büyük konuşmayım ama ben dert etmem gibi duruyorum şimdilik nasıl kilolarım olabileceğinide az çok tahmin ediyorken...

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Aman diyorum canım benim sakın ola spor düşünme henüz dikişlerin çok yeni zorlarsan enfeksiyon kapar Allah korusun. Zaten emzirdikçe gidicek o kilolar biraz daha böyle kalmaya çalış.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
benim kızda sezeryanla doğum yaptı doktor 3 ay sonra spor yapabilirsin dedi sende sağlığını düşünerekten biraz bekle bence

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar