FA Blue Romance Serisi

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
FA Blue Romance Serisi yaz boyu eşsiz ferahlık

fa-blue-romance-serisi_14062010173018.jpg

Yaz güneşi artık içimizi ısıtmaya başladı. Hepimiz gün boyu hareket için enerji doluyuz. Ancak havaların ısınmasıyla en büyük kabusumuz da geri geldi: Ter... Ne yazık ki terlemenin verdiği rahatsız edici his, sadece kötü koku ile sınırlı değil. Yapış yapış bir his ve kıyafetlerin koltuk altlarının ıslak görünmesi tüm kadınlar için büyük bir problem. Hemen karamsar olmayın. Dünyanın en çok tanınan vücut bakım markalarından birisi olan FA’nın ilkbahar yaz serisinden Blue Romance Deosprey ve Rollon ile ferah bir yaz sizi bekliyor.
24 saat ferahlık etkisi ve çekici koku...

Fa Blue Romance Deosprey, protectiva içeren double active formülü sayesinde vücut kokusuna karşı etkili koruma ve 24 saat güvenilir ferahlık hissi sağlıyor. Ürün, aynı zamanda cilde dost özel formülü sayesinde cildi de koruyor. Fa Blue Romance Deosprey, hoş kokusu ile çekici bir etki yaratarak daha büyüleyici olmanıza yardımcı oluyor. Uzun süreli kalıcı kokusu altında kadınsı çekiciliğinizin hemen fark edileceğine emin olabilirsiniz.

Vücudunuzda yaz boyu bahar tazeliği...

Fa Blue Romance Rollon, yaz süresince ferahlık hissi yaşamanız için bir başka alternatif. Fa Blue Romance Rollon’un özel formülü ile siz de koltuk altlarınızda kullanarak terleme sorununa karşı eşsiz rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Ürünün kalıcı kokusu ve sıra dışı etkisi ile 24 saat güvendesiniz. Üstelik pratik ambalajı ile çantanızda taşıyarak her an kullanabilirsiniz.

Alıntıdır!

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben 16´li yaslarda kullandim. 8x4 müydü onu kullandim birde Impulse vardi galiba. :eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
8x4 kullandım; ama diğerini hatırlayamadım pek:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar