Eyvah Ameliyat Dediler !!!

Damlalar

Türkiye tek yürek
Tepki
6.628
Çarpıcı bi başlığa belki çok gelen olur dedim siz ce gelen olur mu :cilgin:
Tecrubelerinizi ve bilginizi paylaşırsanız benim gibi kafası karışan annelere belki yardımı olur diye açıyorum bu topiği .
Şöyle kiiii 8 yaşında kızımın alerjik astımı var tıkanınca arada corteir hava veriyoruz.
Fakat bu sıralar çok sık hastalandı, bdemcikleri çok büyük uyurken rahatsız ediyor alerjiden dolayı burnuda tıkanınca neredeyse her ay antibiyotik almaya başladı
Zayıf değil gelişimi iyi
Bademcikten dolayı lenfleri de şişiyor
Kulak burun boğaza zar zor randevu aldım baktırayım diye burnundan kıl aldırmaz birine denk geldik ameliyat olsun dedi
Dedim küçültme olmuyor mu ilaçla yada ameliyat ile ?
O da biz böyle yapıyoruz dedi
Neyse çıktım araştırdım profleri 900 tl olmuş muayeneleri gerekirse götüreceğim tabi
Yaptırsam kurtulur muyuz bu sürekli hasta olmasından, yoksa bademcik alınınca da boğazları yanıyor acıyor gene diyenler oluyor !
Bir arkadaşa sordum şimdi onu deneyeceğim alerji ve bağışıklık için önerdiklerini kullanayım eğer işe yararsa yazarım buraya
Deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim

Maya.

Daimi Üye
Tepki
31.642
Ben de 4 buçuk yaşına kadar hep hasta oluyormuşum. En son bir prof demiş mecbur ameliyat yapıcaz. Ailem yaptırmış ameliyat o zamandan sonra öyle hasta olmamışım. Grip olduğumda tabi boğazlarım gene acır ama birkaç gün. Başka merak ettiğin bir şey varsa anneme sorarım. Ben çünkü bir şey hatırlamıyorum :teyzos:

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Bademcikleri aldırma konusunda yorum yapamam bilgim yok ama o problemi bende çok yaşadım gençliğime kadar ama biz doktor ilaç bilmedik rahmetli anneannem parmağını ıslatıp toz şekere bular basardı bademciğin üstüne patlatırdı ertesi günü hiç bişeyimiz kalmazdı iyileşirdik hemen :haha: :haha: :haha:

ÇikolataGözlüm

Güzel günler çok yakın....❤️❤️
Tepki
52.205
Tecrubelerinizi ve bilginizi paylaşırsanız benim gibi kafası karışan annelere belki yardımı olur diye açıyorum bu topiği .
Şöyle kiiii 8 yaşında kızımın alerjik astımı var tıkanınca arada corteir hava veriyoruz.
Fakat bu sıralar çok sık hastalandı, bdemcikleri çok büyük uyurken rahatsız ediyor alerjiden dolayı burnuda tıkanınca neredeyse her ay antibiyotik almaya başladı
Zayıf değil gelişimi iyi
Kulak burun boğaza zar zor randevu aldım baktırayım diye burnundan kıl aldırmaz birine denk geldik ameliyat olsun dedi
Neyse çıktım araştırdım profleri 900 tl olmuş muayeneleri gerekirse götüreceğim tabi
Yaptırsam kurtulur muyuz bu sürekli hasta olmasından, yoksa bademcik alınınca da boğazları yanıyor acıyor gene diyenler oluyor !
Bir arkadaşa sordum şimdi onu deneyeceğim alerji ve bağışıklık için önerdiklerini kullanayım eğer işe yararsa yazarım buraya
Geçmiş olsun canım Rabbim şifasını versin kuzunun ❤️

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
Zayıf değil gelişimi iyi
Geçmiş olsun

OP
Damlalar

Damlalar

Türkiye tek yürek
Tepki
6.628
Bademcikleri aldırma konusunda yorum yapamam bilgim yok ama o problemi bende çok yaşadım gençliğime kadar ama biz doktor ilaç bilmedik rahmetli anneannem parmağını ıslatıp toz şekere bular basardı bademciğin üstüne patlatırdı ertesi günü hiç bişeyimiz kalmazdı iyileşirdik hemen :haha: :haha: :haha:
Çok enteresan şuan kızıma yapma isteği çık aklımdan :haha:

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Alerjik çocuklar ne kadar çoğaldı ya..
Biz şurup kullandık kış boyunca yoksa maalesef alerjik çocukların hastalık kapma riski daha yüksek..
Ama ileri boyutlarda sizin durumlarda ameliyat cidden şart çevremde olan 2 çocuk daha var ikiside ciddi boyutlarda düzelme yaşadı.
Çok geçmiş olsun

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar