Evlilik teklifini reddetseydik ne olurdu acep?

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
çiçeği burnunda yeni evli ve kıdemli evli arkadaşlar, eşinizin evlenme teklifini kabul etmemiş olsaydınız şayet, bugünkü hayatınız nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? :panter: Acaba şu anda neler yapıyor olurduk... hadi gelin paylaşalım... :sirin::sirin:

dusunen-kadin.jpg

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
hayır deseydim,kazakistana gidecekti.ben de bi markette kasiyer olarak çalışmaya devam ederdim muhtemelen...erenim ve ravzam olmazdı.anne olamazdım..iyi ki evet demişim yaa..o benim attığım en sağlam adımım ve verdiğim en doğru kararım:kayris:

M

madesam

Misafir
kesinlikle bekar olurdum.. arabama atlar gezerdim valla ora senin bura benim.. bursada kafa dinler ama uşakta ikamet ediyor olurdum.. neyse ki evlenmişim diyelim=)

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Cok pisman olurdum orasi kesin.Cunku ben esimle 16 yasimda tanistim.Yani 10 sene oldu.O benim evet esim ama ayni zamanda en iyide arkadasimdi halada oyle cok sukur.Eger ona evet demeseydim diye dusunurken birgun ruyamda esimden onceki sevgilimle evlendigimi gordum.Ayy cok kotu bir hayatim vardi,kalkinca iyiki esimi secmisim dedim.

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
bu duyguyu yaşamadığım için bilemiyorum şuan evet dedim ama gelecek göstericek herşeyi zamanla...

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
benim hayır deme şansım yoktu görücü usulü verdiler,eşimden önce yine nişanladılar beni sesini duymaya bile tahammülüm yoktu tüylerim diken diken oluyordu neymiş zenginmiş....ağlayıp zırlayıp attım nişanı, yani eğer yine hayır desydim evde kalmış olurdum kesin,çünkü kimseyle tanışıp flört etme şansımız yoktu zaten temelli eve kapatırlardı...ama iyi ki evlenmişim eşimle o şarktan ben garbtan:D ayrıca 12 yaş büyük benden ama yine de iyi biri hiç kötü davrandığı olmadı bana ve çocuklarına çok düşkün ...tek şikayetim yaş farkından dolayı bazı konularda ters düşüyoruz...

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Bazen bir çay kaşığı suda boğmak istediğim
Bazende uğruna canımı bile feda etmekten kaçınmadığım
ve 35ci evlilik yıl dönümüzde ona hala aşık olduğumu ifade eden bir şiirle sevgimi aşkımı ifade ettiğim artı 4 tane evlatla yuvamızı süslediğimiz hayat arkadaşım iyiki varsın...

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Herhalde bekar olurdum;) ama iyiki evlenmisim bide askimizin meyvasini iyiki dogmusum:lululu:hayat ışte herşeyi sırayla yasiyoruz-kop

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Valla yine sıradan rutin annemle kah küs kah barışık nolcak bu halim diye düşünen biri olurdum iyiki evlenmişim :))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar