Ev hanımıyım ve aylık kazancım 3000 tl ye ulaştı

S

seda_m

Misafir
Tabiki herseyin başı azim ve ben yaparım demekten geçiyor asla yapamam demiyeceksiniz kendinize inanacaksınız ve sürekli ileriye bakacaksınız aksamları düsüneceksiniz yaptıgım işle ilgili yarın ne yapabilirim diye. şim di diyeceksinizki bana ne iş yapıyorsun ben avon tarzı satıs yapan bir firmayla çalışıyorum ve maaşlı degilim avon satışı yapanlar nasılsa bende öyleyim. Diyeceksinizki şimdida aa avonda çalışıyor hayır avonla asla çalışmam.bu şekilde çalışmak istiyorsanız firmanızı çok iyi seçmelisiniz.bazı firmaların kötü yanları ne mi birincisi aylık kotalarının ve hedeflerinin çok yüksek olması ikincisi ise her ay belli bir oranda mal çekmeniz gerekmesi.bu tür firmalara dikkat etmek gerekiyor benim çalıştıgım firmada aylık bir kota yok hedefde yok tek şey satarsan kazanırsın sadece satmakla degil daha artılarıda var neyse. En güzel yanı ise her ay su kadar satış yapacaksın yada şu kadar mal almak zorundasın olayının olmamasıdır bu tür firmaların. Vede ürünlerinin gerçekten anlattıkları gibi olmasıdır. Eğer ürünleri gerçekten güzelse evde yada siz kullansanız bile önermenize gerek kalmadan müşteriniz çoğalmakta bende böyle bir firma seçtim ürünlerinden önce satın aldım kendim denedim hoşuma gitti gerçekten güzeldi merakedenler oldu ve bende başlamaya karar verdim. Ilk zamanlar işlerim kötü gidiyordu ayda 200 yada 300 lira geçiyordu bazende 100 lira falan ama bırakmadım yapamam diye aklımdan hiç geçirmedim ve bu 3. Senem ve aylık kazancım minimum 3000 tl oldu. Bu tarz bir iş yapacak hanım arkadaslara tavsiyem firmanızı iyi seçmeniz ve iyi araştırmanız tabiki ürünleri de önce kendiniz test etmeniz. Kendiniz testini yapınki karşınızdakine rahatlıkla daha dogrusu gönül rahatlığıyla pazarlama şansınız olsun. Aylık kotası olan firmalardanda uzak durmanızı öneririm.
Azimli hbir hanım efendinin başaramıyacağı bir iş yoktur.

Hadi sizde paylaşın bir başarı anınızı unutmayın başarının büyügü yada küçüğü olmaz bütün başarı ve azmin verdiği sonuçlar çok büyüktür.

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
bende network işi yaptım bi zamanlar çok azimli ve hırslıydım ama maalesef hiç bişey kazanamadım.. network yapılabilecek kolay bi iş ve kazançlıda ama şirketin çok sağlam olması gerekiyor ve genelde bu tip işleri ilk yapanlar kazanç sağlıyorlar diğerleri çok az kazanıyor ve belkide hiç kazanamıyorlar. network yapılacaksa firma çok iyi araştırılmalı bence, şu an çok yaygın bir kazanç şekli bu, insanın bi hedefi olmalı diyor her firma ve kazanmak için hırslı olun diyor korkmayın üstüne üstüne gidin kazanırsınız diyor, ben çok üstüne gittim ama bişey kazanmadım o yüzden artık inanmıyorum firmalara

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
:eek:ky:Oturduğun yerden aylık kazanç 3.000 Tl
Kusura bakmayın ama bana hiç inandırıcı gelmedi.Oturduğun yerden kim kime 3.000 Tl vermiş illaki bir şey vardır bu işte.
Evet bir zamanlar bende Avon yaptım bunu yaparken para kazanmak için yapmadım...Sırf işim gereği üye olmam gerektiği için yaptım ama amelelikten başka bir şey olmadığını öğrendim ve üyeliğimi iptal ettirdim.
Bu benim fikrim ama inandırıcı bulmuyorum maalesef:eek:ky:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
oturduğun yerden 3000 lira kazanacak olsak ,maaşla çalışanlar boşuna mahvediyorlar kendilerini o zaman yani ,bana da pek inandırıcı gelmedi ,vardır onun bişeyi:ne:

Sabahın köründe evinden çıkıp sırf askeri kazançla çalışan insanlar okusun bu yazıyı hemen başlasınlar.Onlara da yazık!!!
Helal kazanç için alınteri döken insanlar,evlerinde ailelerini ihmal edip 3 kuruş kazanmak için ayakkabı boyayan,tezgah açan herkes okusun..
Bakın nasılda ayda 3.000 Tl kazanıyorsunuz.:tskler:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
3000 tl aylık kazançmümkün değil ama bir yıllık kazanç derse inanırım. ben avon gibi bi iş yapmadım daha üst düzeyde bi iş yaptım ama 3000i geçin 2 yılda bir kuruş bile kazanmadım. şimdi bu arkadaşın yapmak istediği şeyi iyi anlıyorum. burdan göz boyayıp bende varım diyenleri kendi alt koluna alacak ve kazanç sağlicak ama o alt kola giren başarısız olacak ve hiç bişey kazanamicak

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
3000 tl aylık kazançmümkün değil ama bir yıllık kazanç derse inanırım. ben avon gibi bi iş yapmadım daha üst düzeyde bi iş yaptım ama 3000i geçin 2 yılda bir kuruş bile kazanmadım. şimdi bu arkadaşın yapmak istediği şeyi iyi anlıyorum. burdan göz boyayıp bende varım diyenleri kendi alt koluna alacak ve kazanç sağlicak ama o alt kola giren başarısız olacak ve hiç bişey kazanamicak

cok güzel anlatmissin canim katiliyorum:miyagi:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
vay beee esime diyim de su aralar paraya da ihtiyacimiz var zati hiiic calismasin otursun evde ekmek elden su golden gelcekmis nasilsa ayni aileden iki kisiye veriyolar mi acaba o parayi ikimizde basvuralim :gul::gul:

zer

Aktif Üye
Tepki
125
Ben gunde 8 saat calisiyordum ama almanyaa bile o parayi kazanamiyorum 1000 euroyu gecmiyordu maasim. Simdide evden tupperware yapiyoorum 6 aydir ancak 400 euro kenara koya bildim. Oyle bir is varsa bile helalmidir diye o para soruyor insan kendine? Az olsun ama helalinden olsun haram lokma oolmasinda yeter

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
Ben gunde 8 saat calisiyordum ama almanyaa bile o parayi kazanamiyorum 1000 euroyu gecmiyordu maasim. Simdide evden tupperware yapiyoorum 6 aydir ancak 400 euro kenara koya bildim. Oyle bir is varsa bile helalmidir diye o para soruyor insan kendine? Az olsun ama helalinden olsun haram lokma oolmasinda yeter

firmanın verdiği para belki helaldir ama çalışan o parayı insanları kandırıp kendi himayesine alarak kazanıyor buda o parayı o kazanana haram kılıyor, bu işler tek bi kişiyle yürümüyor. saadet zibciri vardı bilirmisiniz orda ne paralar kırdılarda sonrada zincir dağıtıldı. o parayı kazananlar işi ilk yapanlardı, son katılanlar beş kuruş kazanamadan işin sahtekarlık olduğu ortaya çıktıda kapatıldı. e ne oldu son katılanlar o işe yatırdıkları paranın üstüne büyüüüükçe bi bardak soğuk su içmek zorunda kaldılar. bu işler böyle yürüyor firmada hergün işin cazibesine kapılıp işe para yatıranlarla ayakta duruyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar