Esse Mutfak Aksesuarları Modelleri

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Mutfakta zaman geçirirken kullanışlı yardımcıları tercih ederiz elbette. Ama kullanışlı oldukları kadar şık, ilginç ve modern olmalarında bir sakınca yok sanırım. Siz de benim gibi çılgın mutfak aksesuarlarını görünce heyecandan delirenlerdenseniz, eminim Esse markasının ürünleri hoşunuza gidecektir. Sizler için en güzel tasarımlardan birkaçını seçtim ve mükemmel bir sayfa hazırladım. Görmek ister misiniz?

Bu mıknatıslı baharatlık modeli çok kullanışlı. Kapaklarının cam olması işimizi kolaylaştırıyor.

Cup-cake’leri her çocuk sever. Sanatçı ruhunuzu ev dekorasyonundan pasta dekorasyonuna taşımak ister misiniz?

Ekmek kesme tahtasını görür görmez bayıldı. İşi bitince köşesine çekiliyor ;)

Modern havan tasarımı… Bayıldım, her mutfağa yakışacak bir tasarımı var.

Buzdolabında yer kaplamayan çok şık bir çözüm. Bence bütün kahvaltılık takımları bu şekilde olmalı.

Karabiberi ve tuzu taze çekilmiş kullanmak yemek kalitesini arttırır. Şık değirmenler seçmek ise soframızın şıklığını.

Daha klasik sofralar içinde bir modelimiz var.

Özellikle pasta yapımında gramlar büyük önem taşır. Her mutfakta bir tartı olmalı.

Taze baharatları koruyacak bir tasarım yoktu şimdiye kadar. Hep arayıp bulamadığım saklama kabını sonunda buldum.

Alıntıdır.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Ayy çok güzeller :1: Reçellikta ayrı bir güzel söylemeden geçmeyeyim :huhuu:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Evet bitanem reçellik benimde çok hoşuncuma gitti:bestas::bestas:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Esse'yi beğeniyorum hem Türk markası hem kaliteli ve yenilikçi , şu aralar tencere tavalarına bakıyorum seramik tabanlı olanlar ilgimi çekiyor , bunlar da harikaymış. :elif:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Esse'nin seramik tabanlı tencere takımları çok güzel Lilicim benimde çok hoşuma gidiyor:huhuu::huhuu::huhuu:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
hepside çok güzeller canım emeğine yüreğine sağlık bayıldım bu Aksesuar Modellerine harika özelliklede kahvalti seti hemde yer kaplamıyor süpermiş çok teşekkürler:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar