esmeryarim

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Merhabalar;
Üye sözlük siz değerli üyelerimiz içindir.
Üyemizi tanıdıgınız kadar yorumlayabilirsiniz.
@esmeryarim adlı üyemizi nasıl tanırsınız?

Not;Samimiyetiniz,sevginiz vs.. yorumlayabileceğiniz bir topiktir kırıcı hakaret yasaktır.:hhhhhh:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
ayy prensesim benim üçüz annesidir oooo :kayris:
heryere yetişiyor maşallahhhh Rabbim yardımcısı olsun sıkıntıları umarım hemencik biter
çok kocaman seviyorum seni bitanem :eek:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
esmeryarim kelime anlamı :D Oklava manevrası kuvvetli vurduğu yere kaşesinin izini bırakan :eek:ahşap tabanlı mutfak aracı

Şakaaaa tabiki :D

esmeryarim nasıl tatlı biri anlatamam :eek: sitede hangi ara kaynaştığımızı anlayamadığım arkadaşlarımdan biri de o :D birgün bir baktım kaç senedir muhabbetleşiyormuşuz gibiydik kaybedilmemesi gereken temiz yürekli insanlardandır :eek:pucuk: ayrıca esprili,şaka kaldıran, iyi yürekli ve naziktir kendisi :eek:

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
Esmer yarim sitemizin 3 cüz annesi ve benim dunur oluyor kendisi cana yakın sicak kanli bitsnedir kendisi çok seviyorum seniiii:ask:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
canlarım benim kocaman teşekkür ediyorum hakkımda ki düşünceleriniz için bende sizleri çok sevidim inanın :ask::ask::ask::ask:
@nk83 ahh canımya oklavaları çokmu sert vurdum nedir benden bahsederken oklavamı merdanemide unutmuyorsun
bende onlarla bütün oldum artık :ko

03e97145y7v9s.png

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
canlarım benim kocaman teşekkür ediyorum hakkımda ki düşünceleriniz için bende sizleri çok sevidim inanın :ask::ask::ask::ask:
@nk83 ahh canımya oklavaları çokmu sert vurdum nedir benden bahsederken oklavamı merdanemide unutmuyorsun
bende onlarla bütün oldum artık :ko

Unuturmuyum bende bıraktığın izler hala ilk günkü gibi şaka şaka :gulsemmi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar