Eski okulumu arkadaşlarımı çok özledim

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
Ya ablalarım ben arkadaşlarımı eski okulumu eski günlerimi çok özledim o zamanları geri getiremem ama insan özlio arkadaşlarımla okul açıldıgından beri görüşemiyorum tam offf off ahh ahh:(:(:(

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hepimiz bir zamanlar o yılları o güzel günleri geçirdik.Hepimiz geçmişe dair özlemler yaşarız.Bana soracak olursan bende o eski lise yıllarımı inanılmaz özlüyorum.Hani hep deriz ya geçmişe bir yolculuk yapmak istersen hangi yıllara dönmek istersin diye benim direk ilk cevabım tabiki lise yıllarım olurdu..Sende zamanla alışırsın rose cnım benim.Geçmişe takılıp kalma daha fazla geleceğine sağlam zeminler hazırla.Çünkü ileride bu günleride çok ama çok ararsın tatlım..

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
canım benim şahmaran çok güzel ifade etmiş geçmişe fazla takılma onlarla gerçek arkadaşlaınla okul dışındada görüşebilirsin üzme kendini....

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
aynen şahmarana katılıyorum bende bir dönem bocalama yaşadım lise yıllarıma dair özlemlerimden dolayı ...ama burada takılıp kalırsak şuan yanıbaşımızdaki dostlukları göremiyoruz ve yaşadığımız anın da güzel anılar bırakacağını her dönemin ayrı bir özelliği ve güzelliği olduğunu anlıyamıyoruz..oyüzden bencede oralarda takılıp kalma..anın güzelliklerini yaşamaya bak doyasıya..hayat çok kısa...

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
canım benim arkadaşlarda söylemişler zaten hepimiz yaşadık hayat devem ettikçede bu böyle devam edecek şimdi okul yıllarını özlersin daha sonra başka şeyleri hep geçmişte yaşadığımız şeylere hep özlem duyarız hayatımızın her safhasında özlem duyacağımız keşke geçmişe dönsek diyeceğimiz şeyler hep olur olacakta daha küçüksün sende alışırsın.

Tepki
8.216
bende unıversıte yıllarımı çok ozledım lıseyı pek sevemedım ama unıversıtem benım için çok guzeldi....... hayat işte guzel gunlerde geçıyor

OP
~ RQS£ ~

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
Hepimiz bir zamanlar o yılları o güzel günleri geçirdik.Hepimiz geçmişe dair özlemler yaşarız.Bana soracak olursan bende o eski lise yıllarımı inanılmaz özlüyorum.Hani hep deriz ya geçmişe bir yolculuk yapmak istersen hangi yıllara dönmek istersin diye benim direk ilk cevabım tabiki lise yıllarım olurdu..Sende zamanla alışırsın rose cnım benim.Geçmişe takılıp kalma daha fazla geleceğine sağlam zeminler hazırla.Çünkü ileride bu günleride çok ama çok ararsın tatlım..

evet ablacım arada böyle efkarlanıyorum;) ben hep ileriye bakıyorum zaten ama işte arada üzülüyorum:(

OP
~ RQS£ ~

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
canım benim şahmaran çok güzel ifade etmiş geçmişe fazla takılma onlarla gerçek arkadaşlaınla okul dışındada görüşebilirsin üzme kendini....

evet görüşüyoruz ama sınıftaki gibi olmuyorki:) sınıfta daha yakın olurduk ama yinede görüşüyoruz yeni arkadaşlar ediniyoruz ahh ahh

OP
~ RQS£ ~

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
çok saolun ben böyle olurum ama yinede hep önüme ileriye bakıyorum sonra bu yıllarında tadını çıkarmaya çalışırım ama ben her yılımın tadını çıkardım çıkarımda inş.:p:p:p:)

xienion

Yeni Üye
Tepki
0
Aşırı özledim. Eskiden ailemle gezdiğim günleri misafirlikte arkadaşlarım ile dolaşmayı okulda öğlen araları hava yağmurlu cips kola ile camları açmışız yağmur gök gürültüsü biz korku hikayeleri anlatıyoruz offf çok özledim çok bu mesajı görürmüsün bilemem en son 2008 de girmişsin siteye ama bizde özlüyoruz illaki geçicek gidicek takma kafana.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar