Eşinizin eski sevgilisi sizi nekadar ilgilendirir...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Durup dururken neden anlatmasını isteyeyim ki anca bir durum olurda o zaman kısa bir özet geçmesini isteyebilirim o da belki yani...

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
evlisiniz güzel bi beraberliğiniz var....
ama merak ediosunuz işte...
sizinde oldu tabi beraberlikleriniz ama eşinizinki aklınızda kaldı hep..
sorarmısınız kocanıza..anlatmasını istermisinz daha önce yaşanmışlıkları yada bu sizi ilgilendirirmi..
haydi hanımlar çok açık cevaplar istiorum...

biz eşimle çıkmaya başladığımızda beni karşısına aldı ve ne yaşadımsa anlatmamı istedi, o da anlattı.

Birbirimize dürüst olup herşeyi anlattık yani.

Ve beni tabiki ilgilendirir benden önceki yaşamı.

Nedenleri, sebepleri.. İlgilendirme nedeni ise şudur aslında kıskançlıktan ziyade onu tanımayı kolaylaştırdı.

Nelere kızar, nelere üzülür anladım

:)

Onun da içi rahat etti tabi :)

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Durup dururken neden anlatmasını isteyeyim ki anca bir durum olurda o zaman kısa bir özet geçmesini isteyebilirim o da belki yani...

Nk ya katılıyorum ...
biz bayanlar zaman zaman sebebsiz yere bile olsa kıskançlık krizlerine girebiliyoruz. Eşimiz sevdiğimiz insan eski sevgilisini anlatacak neler yaşadığını söyleyecek ve biz bu cümleleri sakin bir şekilde dinleyeceğiz
bu davranış şekli biz bayanlara çok uzak :) ve sanırım

onu dinlerken o anda çevrim dışı olmamızın ihtimali bence çok yüksek olacağından bu çok daha vahim olayları beraberinde getirebilir
Hadi varsayalım eşimiz neler yaşadığını anlattı , anlattığı anda bile yüz ifademiz değişir ne kadar umursamaz davranırsak davranalım içten içe kalbimizin en ücra köşesini kemiren bir iki acabalar mutlaka olacaktır ...
veya en ufak bir tartışmada nasıl gelir nasıl birden bire günün konusu halini alır bilinmez birden bire konu eski sevgiliyi daha çok seviyordun ben bilmezmiyim cümlelerine dönüşür.
bence ne olursa olsun eşimizin bizden önceki birlikteliklerini iğdelememk lazım
önemli olan şimdi ki zaman geçmiş zamanı iğdelemekle artı evdeki huzuru bozmanın hiç gereği yok diye düşünüyorum...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Nk ya katılıyorum ...
biz bayanlar zaman zaman sebebsiz yere bile olsa kıskançlık krizlerine girebiliyoruz. Eşimiz sevdiğimiz insan eski sevgilisini anlatacak neler yaşadığını söyleyecek ve biz bu cümleleri sakin bir şekilde dinleyeceğiz
bu davranış şekli biz bayanlara çok uzak :) ve sanırım

onu dinlerken o anda çevrim dışı olmamızın ihtimali bence çok yüksek olacağından bu çok daha vahim olayları beraberinde getirebilir
Hadi varsayalım eşimiz neler yaşadığını anlattı , anlattığı anda bile yüz ifademiz değişir ne kadar umursamaz davranırsak davranalım içten içe kalbimizin en ücra köşesini kemiren bir iki acabalar mutlaka olacaktır ...
veya en ufak bir tartışmada nasıl gelir nasıl birden bire günün konusu halini alır bilinmez birden bire konu eski sevgiliyi daha çok seviyordun ben bilmezmiyim cümlelerine dönüşür.
bence ne olursa olsun eşimizin bizden önceki birlikteliklerini iğdelememk lazım
önemli olan şimdi ki zaman geçmiş zamanı iğdelemekle artı evdeki huzuru bozmanın hiç gereği yok diye düşünüyorum...

Sağol ablam valla empati yapacak olursam ki genelde bunu çok iyi yaparım ayıptır söylemesi :hihi: karşımdaki insan bana yerli yersiz bu konuda sürekli birşeyler sorup durursa altından sürekli imalar çıkartmaya çalışıp yüzünü buruşturursa onu sevsemde bir yerden sonra daha ne kadar çekebilirdim hiç bilmiyorum yani
smile.gif
ki birde ben bunu bayan halimle diyorum erkeği siz düşünün
pardon.gif

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
çok ilgilendirir herkesten kıskanırım bi bayanla asla yakın olmasını istemem benle birlikte değilkende olsa aşırı kıskanırım ona dokunulmasını kaldıramam

anketcii35

Yeni Üye
Tepki
14
didik ettim sevgililerinde pek bisiy yok zaten beni goren bu cok capkindi bi konustuguyla 5gunden fazla konusmazdi nasil asikettin kendine diyor :) ama su onu seven teyzekizi amca kizi yildirdilar beni esimede soyledim iyiki sevgilisi bile olamamislar yoksa neler derlerdi biliyorum :)

berna75

Yeni Üye
Tepki
0
çok zor bir konu bu :(
ben bir ara çok merak ettim bu konuyu ama öğrendikçe insan rahatsız oluyor, en iyisi fazla deşmemekmiş, onu anladım. Geçmiş geçmişte kalmalı yani... amaaa söz verdik birbirimize, kesinlikle eskilerle karşılaşırsak falan konuşmayacağız ve asla aynı ortama birbirimizi sokmayacağız, muhatap etmeyeceğiz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar