Eşinize sık sık seni seviyorum der misin?

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
20 yıllık evli olunca söylenmiyor pek ,ama ilk 5-6 yıl sık sık söylerdim ,her ne kadar görücü usulü evlensemde

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
10 kez söylese bir kez ağzımdan zor çıkardı bende seni seviyorum demek keşkede daha çok söyleseydim :rujsigara::rujsigara::rujsigara:

H

Hera

Misafir
Çok iyi vakit geçiririz biz çok eğleniriz o esnalarda birbirimize çok sık söyleriz orda burda gezerken çok seviyorum seni yaa iyi ki benim karımsın der eşim yada ben Ona derim iyiki evlendim senle ya çok seviyorum seni derim çok sık söyleriz evlilik çok güzel bir duygu anlatamam..

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Ben söylemem eşim her gün söyler çünkü ben şüpheliyim seviyommu sevmiyommu.

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Hergün söyleriz ve sabah gelip beni öpmeden seni seviyorum demeden gitmez işe bazende gün içinde lavaboya gittiğinde arar ( iş başında tel yasak ) seni seviyorum demek için aradım der onu çok seviyorummmmmmm oda beni oda sürekli söyler bende sana aşığım der genelde :)

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
biz söylemeyiz yeri ve zamanı olduğunu düşünüyorum,bence söylemekten çok hareketlerle belli etmek benim için çok daha önemli.Bizim dükkanda ki çalışanın dangalak karısı gibi milletin içinde iki lafının arasında söylemektense hiç söylemem daha iyi.O nun yüzünden nefret ettim o kelimeden bile.Tiksindim yani.Bence söylenilecekse bile özel olmalı,milletin için de söylenince resmen gülünç oluyorlar,milletin içinde deniliyorsa o zaman ,bunlara yatakta ne diyorlar diye insan kendini düşünmekten alıkoyamıyor.Kısacası o özel kelime yeri ve zamanında söylenmeli diyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar