Eşiniz doğacak bebeğinize kendi ismini vermek isterse onu kırarmıydınız?

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
ben babasının ismini vermek isteyeni duydum ama hiç kendi ismini vermek isteyeni duymamıştım benmkine babasının ismini vermek istediğini söyler durur daha ortada fol yok yumurta yok :cokkomik:

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
ben babasının ismini vermek isteyeni duydum ama hiç kendi ismini vermek isteyeni duymamıştım benmkine babasının ismini vermek istediğini söyler durur daha ortada fol yok yumurta yok :cokkomik:

aynen tatlım bende duymadım kendi ismini vermek isteyen ama babasının ismini vermek isteyen çok ama çok güldürdün beni ortada fol yok yumurta yok demişin ya koptum vara :):):kahkaha::kahkaha::kahkaha:

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Ben taa evlenmeden önceden beri eşimin ismini koymayı istiyordum evlenince çocuğumuz olursa erkek adını necmi koyacam diyordum,gecenlerde de dedim kocama,baktım ağzı kulaklarına vardı:cokkomik:

lilyumnur

Yeni Üye
Tepki
0
ben eşimin ismini koyacam, o öyle bir talepte bulunmadı ama eşimi çok seviyorum aynı isim olsun istiyorum ,ailem ne gerek var diyor evde karışıklık olur diyor ama olsun Emir Başa koyunca sorun olmaz bence:1:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
hiç aklıma gelmemişti daha doğrusu eşimle hiç bu tür bi konu geçmedi aramızda :acep: ama olabilir neden olmasın eğer eşime benzeyen bir oğlum olucaksa :eek:ys: hem eşimin de iki ismi var zaten :utan: herkes birinci ismini söylüyor bizde ikinci ismini koyarız eğer oğluşum olursa :sila: tabi eşim ne der onu bilemem :acep: :sirin:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
eşimin ismi çok güzel olabilir,ama ne gerek var şimdi baba ogul aynı adı taşımaya dimi ama..

M

madesam

Misafir
benim de eşim dedi ben kendi adımı koycam die ben de kız olursa da benim adım olur o zaman dedim:) ama koyarım ya ona benziyecekse:)

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
iyide dede torun tamamda aynı evde aynı ismi taşıyan 2 insanın olması zor olur bence.çok gereksiz bi istek olur yani

plnhsyn

Yeni Üye
Tepki
1
benim eşim böyle bir istekte bulunmadı ama ben oğlumun ilk ismini eşimin adını koyucam. bu eşimle beraber olduktan sonra kafama koyduğum birşeydi çünkü eşime aşığım ve hamileliğim boyunca da dua ettim oğlum babasına benzesin diye oğluma seslenirken bu ismi kullanmayacağız belki ama ben bunu çok istiyorum eşim de kabul etti.kişiye göre değişecek bir durum bu.bugün yarın doğurucam inşallah ama 2.isme tam karar veremedik hala :))

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Neden olmasın ama aklımızda başka isimler varken eşimin bunu talep edeceğini pek sanmam.:sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar