Eşimle Beni Yakıştırmıyorlar

aysese

Yeni Üye
Tepki
1
Eşim 4 üniversite mezunu ama atanamadı çokta ugrasmadi şimdi de yaşı geçti şoförlük yapıyor..ben eşimden 7 yaş küçüğüm 6 yıl sevgili kaldık ikimizde etraftan korkudan birbirimizi sır gbi sakladık ilişkimizi reklam etmedik..ben güzel bir kadınım eşimde yakışıklı bir adam ama bizi bir türlü eşimin mesleğinden dolayı yakıştırmıyorlar ve başımıza gelmeyen kalmadı bu durumdan ötürü

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Bu konu atarlanmış halime denk geldi verip veriştireceğim kimse kusuruma bakmasın :krizz:Kime neymiş onu anlamadım sizin yakışıp yakışmamanızın tasası onlara mı kalmış? Bunu söyleyenler de zannedersiniz Brad Pitt ile Angelina Jolie çifti gibi insanlar size onları sorsunlar kesin siz de onlarla alakalı binbir çeşit kusur bulursunuz kendilerini muazzam eşleşme falan sanıyorlar herhalde :bayilacam:

Aslında insanların düşüncelerini böyle açıkça söylemeleri bir bakıma iyi biliyor musunuz? En azından uğraşmadan etmeden hayatınızdan kimi çıkarmanız gerektiğini kolaylıkla anlamış oluyorsunuz. Bana kalırsa siz eşinizden eşiniz de sizden memnunsa mutluysanız gerisi yesin kendisini umurunuzda olmamalı baktınız rahatsız oluyorsunuz akbaba gibi tepenizden inmiyorlar çevre değiştirin uzaklaşın. Valla gazeteleri okuyoruz ne bilmem ne mezunu ne yüksek yerlerde çalışan tipler var karısını kocasını kesip doğruyor dövüyor hakaret ediyor kimi burun bükülen tipler de pamuklar içinde bakıyor eşine kimin ne olduğu ne olmadığı öyle karşıdan bakılıp anlaşılmıyor bu devirde.

İnternette dolanan böyle bir söz var çok hoşuma gidiyor "Sana ne diye bir kelime var, söylüyorsun ve açıklama yapmak zorunda kalmıyorsun." Sizin de onlara karşı tavrınız bu olmalı bence.

Bitterçikilata

Hayat ne garip…
Tepki
66.509
Eşim 4 üniversite mezunu ama atanamadı çokta ugrasmadi şimdi de yaşı geçti şoförlük yapıyor..ben eşimden 7 yaş küçüğüm 6 yıl sevgili kaldık ikimizde etraftan korkudan birbirimizi sır gbi sakladık ilişkimizi reklam etmedik..ben güzel bir kadınım eşimde yakışıklı bir adam ama bizi bir türlü eşimin mesleğinden dolayı yakıştırmıyorlar ve başımıza gelmeyen kalmadı bu durumdan ötürü
Sen sevdiysen kabul ettiysen elaleme ne Allah aşkına ya
Bırakın şu elalemin düşüncelerini

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar