Eşime 'Helal Olsun' Diyorum

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
430415-3-4-6052c.jpg

Başlığı okuyunca bu kız niye eşine helal olsun diyo diye içinizden geçirmişsinizdir ....:eek:fff:

Bir aydan fazla zamandır sigara kullanmayı bıraktığı,azmettiği ve başardığı için aşkımla gurur duyuyorummm..:eek:Üstelik hiçbir yardım almadan...:kupa:

Sigarayı bırakınca vücudunuzda olan değişiklikleri de bu tablo sayesinde görüp belki kullanıp bırakmak isteyenler için bi yardımı olur diye paylaşmak istiyorum..

tablo301212.jpg

Darısı tüm bırakmak isteyenlerin başına...:sila:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
canım tebrik ediyorum eşini ne güzel atalarımız ne derler bilirsin parasını el alır dumanını yel alır çok sevindim canım İnşallah daim olur bir daha dilerim ağzına sürme ömür boyunca bu çok güzel mutluluk verici bir haber :huhuu::ask::huhuu:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
canım tebrik ediyorum eşini ne güzel atalarımız ne derler bilirsin parasını el alır dumanını yel alır çok sevindim canım İnşallah daim olur bir daha dilerim ağzına sürme ömür boyunca bu çok güzel mutluluk verici bir haber :huhuu::ask::huhuu:

Hem de nasıl bilemezsin sümeyye..

Ben kokusundan bile çok rahatsız oluyorum..Çocuklar da var üstelik..Çok iyi oldu bırakması..Şimdiden nefes alış verişi bile düzene girdi...

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992

Hem de nasıl bilemezsin sümeyye..

Ben kokusundan bile çok rahatsız oluyorum..Çocuklar da var üstelik..Çok iyi oldu bırakması..Şimdiden nefes alış verişi bile düzene girdi...

canım senin adına ve ailen adına çok sevindim mutlu sağlıklı sıgarasız ömürler dilerim Ailene ne mutlu size of ne güzel bizim ailede sadece bir kardeşim var birde eşimin kardeşi var başaka içen yok iki Ailede de çok şükür ben de hiç sevmiyorum kokusunu yoldan duyuyorum aman illet bişey Rabbim içen herkese bırakabilmeyi nasip eylesin İnşallah :huhuu::huhuu:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
430415-3-4-6052c.jpg

Başlığı okuyunca bu kız niye eşine helal olsun diyo diye içinizden geçirmişsinizdir ....:eek:fff:

Bir aydan fazla zamandır sigara kullanmayı bıraktığı,azmettiği ve başardığı için aşkımla gurur duyuyorummm..:eek:Üstelik hiçbir yardım almadan...:kupa:

Sigarayı bırakınca vücudunuzda olan değişiklikleri de bu tablo sayesinde görüp belki kullanıp bırakmak isteyenler için bi yardımı olur diye paylaşmak istiyorum..

tablo301212.jpg

Darısı tüm bırakmak isteyenlerin başına...:sila:

Eniştemi gerçekten ayakta alkışlıyorum-alkis
Son 1 yıldır bırakmak için kendimle çok kavga ettim.Hatta sigara paketim bitti almamak için kendimi zorladım.Ancak bende sinir yaptı,sinir yapınca da gerekli sabrı kendimde gösteremedim.
Evet acizim,beynime hükmedemediğim için!!!Oğlum artık benimle kavga bile etmeye başladı,hatta içtiğin sigara sayısını bana söyleyeceksin demesine rağmen ben kendime söz geçiremedim..Çok üzgünüm:mendil:sigara içerken onları çok üzdüğümün farkındayım ama neden ben sigarayı bırakamıyorum bilemiyorum.
Hatta sağlık kuruluşlarından yardım bile almayı düşündüm ama adım atamadım bu konuda.

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Eniştemi gerçekten ayakta alkışlıyorum-alkis
Son 1 yıldır bırakmak için kendimle çok kavga ettim.Hatta sigara paketim bitti almamak için kendimi zorladım.Ancak bende sinir yaptı,sinir yapınca da gerekli sabrı kendimde gösteremedim.
Evet acizim,beynime hükmedemediğim için!!!Oğlum artık benimle kavga bile etmeye başladı,hatta içtiğin sigara sayısını bana söyleyeceksin demesine rağmen ben kendime söz geçiremedim..Çok üzgünüm:mendil:sigara içerken onları çok üzdüğümün farkındayım ama neden ben sigarayı bırakamıyorum bilemiyorum.
Hatta sağlık kuruluşlarından yardım bile almayı düşündüm ama adım atamadım bu konuda.

Herşey beyinde bitiyor diyolar ya Şahım çok doğru sanırım..

Eşim de nasıl yaptı bilmiyorum bende başlar yeniden diyordum ama bıraktı...Gurur duyuyorum onunla:interest:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
Tebrik ediyorum -alkis umarım tekrar başlamaz cidden harika bir adım :)
babamda bıraktı aynen bir anda bi gün geldi sigarayı bıraktım dedi :) çevrede bazıları daha bir iki aydan bir şey olmaz tekrar başlayabilir diye yorum yapsalar da iradesi sağlam çıktı bence 3 ay bitti hatta daha fazla bile olabilir . İnşallah böyle devam ederler :)

Ayrıca tablodaki değişim cidden fazlaca belli ediyor kendini . babam bıraktıktan bir süre sonra nefes alış şeklinin değişmesi vs. doktora gittik endişelenip doktor sigarayı mı bıraktınız diye sormuş . Dolaşım kısa sürede yenilenmeye başlamış . Sigara içerken aldığı nefese o kadar alışmış ki vücut normal nefesi yadırgıyor .. Bırakmak isteyenler için asla geç değil kesinlikle ben bunu babamda gördüm :huhuu:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tebrik ediyorum -alkis umarım tekrar başlamaz cidden harika bir adım :)
babamda bıraktı aynen bir anda bi gün geldi sigarayı bıraktım dedi :) çevrede bazıları daha bir iki aydan bir şey olmaz tekrar başlayabilir diye yorum yapsalar da iradesi sağlam çıktı bence 3 ay bitti hatta daha fazla bile olabilir . İnşallah böyle devam ederler :)

Ayrıca tablodaki değişim cidden fazlaca belli ediyor kendini . babam bıraktıktan bir süre sonra nefes alış şeklinin değişmesi vs. doktora gittik endişelenip doktor sigarayı mı bıraktınız diye sormuş . Dolaşım kısa sürede yenilenmeye başlamış . Sigara içerken aldığı nefese o kadar alışmış ki vücut normal nefesi yadırgıyor .. Bırakmak isteyenler için asla geç değil kesinlikle ben bunu babamda gördüm :huhuu:

Ben de babanı tebrik ederim canım..

İçenler bırakmanın zorolduğunu söylüyor amademek ki vazgeçilmeyecek kadar zor değilmiş...

Hiçbişey sağlığımızdan kıymetlideğil..

Biakrabamın bu yüzden bacağını kestiler..:eek:fff:

Tebrik ederim canım.Annemde yeni bıraktı çok iyi yaptı.

Annen adına çok sevindim canım..Bir daha başlamazlar umarım:eek:fff:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Tebrik ediyorum eşini,sigara başlaması kolay da bırakması zor bir alışkanlık, kendiliğinden başarması çok güzel,keşke kız kardeşimde bırakabilse şu mereti

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
tebrik ederim fındık kurdu,ne mutlu eşine siğarayı bırakmış..
bende hep bırakıp tekrar başlayanlardanım,günde 3 4 taneyi geçmez içmem ama onuda bırakamıyorum nedense

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
tebrik ederim fındık kurdu,ne mutlu eşine siğarayı bırakmış..
bende hep bırakıp tekrar başlayanlardanım,günde 3 4 taneyi geçmez içmem ama onuda bırakamıyorum nedense

Eşimde senin gibiydi canım,bi keresinde 10 gün hiç içmedi sonra yeniden başladı..

Çok şükür şimdilik iyi gidiyoruz.Yeniden başlamaz umarım..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
tebrıkler canım darısı kardesımın basına hayta lıseden berı ıcıyor cıgerler akdan karaya dondu kesın :kizginasli:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kızlar çok üzgünüm eşim biz tatile gidince yeniden başlamış sigaraya:derdimcok:

5 ay içme sen tut yeniden başla ölür müsün öldürür müsün:sinirli:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Kızlar çok üzgünüm eşim biz tatile gidince yeniden başlamış sigaraya:derdimcok:

5 ay içme sen tut yeniden başla ölür müsün öldürür müsün:sinirli:

sigarayı bırakıpta tekrardan başlayan çok insan var fındık
benim erkek kardeşimde bıraktı üç sene sonra tekrardan başladı
umarım birgün tamamen bırakır eşinde

superisi59

Daimi Üye
Tepki
464
ah fındığım ah benim eşimde bypass oldu 1_2 ay içmedi yine içiyor neler yaptım bırakması için yinede içiyor oğlum evi terkediyorum sigara içersen dedi ama nafile bende üstüne düşmüyorum artık kendi kararı sonuçta ne yaptıysam bırakmadı kendi istemeli bırakmayı içme demekle olmuyor maalesef

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar