Eş ve aile arasında kalmak

naifpamuk

Yeni Üye
Tepki
4
selam kizlar yeni katildim araniza :asikk:
sizlerin fikrini almak istedigim bir konu var esim ailemle kötü bir sekilde tartisma yasadi uzun zamandir küsler konusmuyorlar.. anneme istedgim zaman gidip geliyorum annemde gelir esim evde yokken.
ama benim icim öyle sıkkın ki rahat edemiyorum ugrassam asla barismazlarda. birde kimsenin duymamasini istiyorum esin nerde dediklerinde utaniyorum küsler o yüzden gelemedi diye. napicam ben hic birsey olmamis gibi duramiyorum bazen aman bosver diyorum bazende eskiler aklima geliyor üzülüyorum
size de cok kafaya takilasi bir durum mu? siz olsaniz ne yapardiniz ?uzun oldu k.bakmayin

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
bilemedim ya ne desem ki
küslük iyi bir şey değil ya
şöyle desen eşine 3 gün küs
olmak çok günah desen belkim barışır ya annene söyle belkim
oda barışır

sedalım

Yeni Üye
Tepki
2
ikisinin yeri de ayrıdır o dengeyi sağlamakta kişinin kendisiyle alakalıdır derim. karşılıklı konuşarak çözülebilir herşey.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
İki tarafla da ayrı ayrı ılımlı davranarak suçlamadan konuşun ve bu durumun sizi de kötü yönde etkilediğinden bahsedin. Gerekirse yine sıkı fıkı olmasınlar ama en azından bir araya gelmeleri gerektiğinde bunu sorun yapmasınlar çünkü arada sevdikleri kişi olan siz varsınız. Bunu en azından sizin için yapabilmeliler.

Adela

Yeni Üye
Tepki
2
alttan alttan her iki tarafada birbirleriyle ilgili iyi özelliklerinden, zamanında kendileri için iyi şeyler söylediklerinden vs bahsedin, zamanla yumuşarlar umarım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar