Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

simoche28

Yeni Üye
Tepki
6
Erkek bebek, kız bebek belirtileri:

Gebelik teşhisi konulduktan sonra tüm anne ve babaların en çok merak ettiği soru bebeğin cinsiyetinin ne olacağıdır.

Bu konuda hem tıbbı kanıtlara bakılır hem de halk arasında doğruluğuna inanılan bazı kriterlere bakılır.

Erkek bebeği olacak anne adaylarında görülen belirtiler:

Erkek bebeği olacak anne gebeliğin ilk aylarında mide bulantısı sorunu yaşamaz, idrar renginde koyulaşma görülmeye başlar

Ekşi ve tuzlu yiyeceklere olan istek artar, et tüketimi artar, karnınızın ön ve üst kısmı ileriye doğru belirginleşir, bebeğin kal atım hızı genelde 140’ın altında olur.

Erkek bebeğe gebe olan annelerde ayak ve bacak bölgesinde soğuğa olan hassasiyet artar, anne adayının özellikle bacak tüyleri daha çabuk uzar.

Anne adayı genelde süt ve süt ürünlerine aş erer, erkek bebek gebeliklerinde anne daha çekici ve güzel olur.

Erkek bebek gebeliklerinde hamileliğin ilk dönemlerinde hastalık belirtileri görülmez rahat bir gebelik başlar.

Kız bebeği olacak anne adaylarında görülen belirtiler:

Kız bebeği olacak annelerin gebelikleri sıkıntılı başlar ve ilk dönemlerde anne adayları kolay hastalanırlar, kız bebeği olacak anne adaylarında daha çok kusma ve mide bulantısı sorunu olur.

bazı kız bebek gebeliklerinde anne adayının saçlarında kırmızı lekelenmeler olur, kız bebek gebeliklerinde anne adayı daha çok tatlı ve meyveler aş erer, anne adaylarının idrarı çok koyulaşır, kız bebek gebeliklerinde anne adayı bütün güzelliğini kız bebeğe verdiği için çirkin görünür.

Kız bebek gebeliklerinde bebeğin kalp atış hızına baktığımızda 140 civarlarında değerler görünür. Kız bebek gebeliklerinde bebek aşağıya doğru yerleşir anne adayının basen ve kalça bölgesinde kilo artışı görülür.

Kız bebek gebeliklerinde anne adayının sağ ve sol göğüsleri arasında fark vardır. Sol göğüs sağ göğse göre daha büyük görünür.

zele

Daimi Üye
Tepki
275
kizimda cok fazla as ermedim, ne tatli ne tuzlu hamile oldugum için kapris yapmak adina esimden biseyler istiyordum
cok az da olsa bulantim vardi sabahlari ac oldugumdan

ama oglum için, cokkkk as erdim ve asermeye de devam ediyorum
once zeytin diye agladim, sonra maden suyu cekiyordu canim, kavanoz kavanoz tursu yiyorum, beyaz peynir, domatess cok tuhaf isteklerim var
bulantim hiç olmadi

ha bi de cinsellik de var tabi, kizimda normal devam ettik ama simdi hiç canim istemiyor kaç haftadir kardes kardes yatiyoruz esimle

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar