Erkeği Terk Etmenin Yolları!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Zorlu bir ilişki yaşadınız ve aratık karar verdiniz: Yolları ayırma zaman! Ama bir dakika, ayaklarınız bir ileri, bir geri geliyor. İçinizdeki sesi dinliyorsunuz; bu ilişki bitmeli diyorsunuz ama bırakıp gitmek zannettiğiniz kadar kolay olmuyor. Durum, size zarar verir hale geliyor.
attachment.php

Onu düşünme saplantısından kurtulun. Aklınıza geldiğinde kendinizi durdurun. En az 30 saniye kadar, konsantrasyon gerektiren başka bir konu, kişi ya da durum düşünün. Bunu başaramıyorsanız ilginizi başka tarafa çekmek için kendinize bir çimdik atın. Acı, onu düşünmenizi engelleyecektir. Kısa süreli acıya konsantre olmanız, saplantılı düşüncelerden kurtulmanıza yardım eder. Ardından o tekrar aklınıza düşmesin diye odaklanmanızı gerektirecek bir işe koyulun hemen.

Birlikteyken, onun en sevmediğiniz, en sinir bozucu özelliklerini not edip sürekli baktığınız yere; bilgisayarınızın üstüne, cüzdanınıza yapıştırın. Ona özlem duyduğunuzu, ona karşı iyi duygularınızın geri geldiğini hissettiğinizde listeyi çıkarıp okuyun ve iyi hisleri geri gönderin.

Sosyalleşmek, acıları gömmenin en insancıl yoludur. Sevdiğiniz, size pozitif enerji veren, sizi neşelendiren arkadaşlarınızla buluşun ve bitirdiğiniz ilişki hakkında hiç konuşmayın. Hatta mümkünse gittiğiniz mekanlardaki yakışıklıları göz hapsine almaya bakın.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 66
Tepki
14
Onu düşünürken çekiceğim acının yerine çimdik atar birkaç saniye onun acısını çekerim daha iyi. Onun verdiği acıdan daha hafif olur.. :gulsemmi:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644

[*]Erkek danışmanı olaraktan bana başvurabilirsiniz onlardan acısız agrısız nasıl ayrılcağınız hakkında önerilerim olabilir :D :hihi:
[*]@nk83 :D ::kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Erkek danışmanı olaraktan bana başvurabilirsiniz onlardan acısız agrısız nasıl ayrılcağınız hakkında önerilerim olabilir :D :hihi:
@nk83 :D ::kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar