Epilasyon aleti yüzünden batık oluştu,yardım kızlar

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
deokmanın konusunu görünce size bi danışayım dedim bende kızlar. Bacaklarımın nerdeyse her yerinde kıl dönmesi var epilasyon aletiyle aldıktan sonra oldu ne yapsam düzelir kızlar

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Ben de çok seneler evvel bir tane olmuştu,
Annem cımbızla ucunu bulup çekip çıkarmıştı.
İçerde çok büyük kök yapmış demişti diye hatırlıyorum.
Canım sir ağda en iyisi ya, epilatör mepilatörü kullanmamak lazım.

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
anber peki nasıl normale döndürebilirim çok fazla var bilgin var mi

Baska yolu var mı bilmiyorum ki,belki doktora gitmek gerekir.
İstersen tecrübeli bir kuafor bul ve tek tek halledebilir mi diye bir sor canım. Ben o zamanlar batık oldugunu bile bilmiyordum genc kızdım, annem anlamadan cekti. Cok acıdı ama sorun kalmamıştı,
İstersen mesela bir uyusturucu krem sür de öyle çektir. öyle oluyorsa...

Fazla yardımcı olamadım sana:tskler:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
deokmanın konusunu görünce size bi danışayım dedim bende kızlar. Bacaklarımın nerdeyse her yerinde kıl dönmesi var epilasyon aletiyle aldıktan sonra oldu ne yapsam düzelir kızlar

İnternetten araştırdım senin için canım ama kayda değer pek bişey bulamadım.En iyisi kısa zamanda doktora görünmen :eek:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
fındıgım benım arkadas aynı dertten muzdarıptı tek seferlıge mahsus topuk torpulerı var ya onunla surtmus dr tavsıyesı uzerıne ıyı gelmıstı tabı sonra kremlemyı unutma acı verıcı gıbı dusunulebılır ama degıl bende denedım cunku bende de ıse yaradı sonrasında da sır agdaya gectım artık batık sorunu yasamıyorum
bırde jılet de ıse yarıyor dıye duymustum her zaman degıl tabı o da tek seferlık bır durum ama onu denemedım :bayil:

eyluldogan

Aktif Üye
Tepki
58
bende de aynı sıkıntı olmuştu. gittiğim kuaför demişti sürme bir daha bacaklarına diye. çıktıktan sonra jilete vur gel ağda yapalım sonra bir de üstüne kalanları tek tek temizleyelim demişti. aynen dediğini yaptım. tek tek de uğraştı sağolsun kalanlarla. kurtuldum böylece. ama ponza taşı ve kese de yararlı olabilir. jilet biraz sıkıntı diyorsan.

Tepki
20
epilasyon makinesi ne yazık ki yapıyo onuu :( ya cımbız kullanacaksın ya da jilet. jilet kullanmayı hiç istemiyoruz biliyorum ama batıklar için öyle diyolar ne yazık ki :(

nly

Üye
Tepki
49
kızlar bu sorun bende de oldu:(tenim beyaz ve tüylerim de siyah oldğu için çok çirkin gözükmeyebaşladı. epilatör kullanıyorum. biraz araştırdım ve açıkçası çözümü buldum.bir kaba bir çay bardağı toz şeker 2 çay bardağı da tuz koyun bildiğimiz. sonra da onu vücut kremi ile birbirine yedirin. erimeyecek. yine pütür pütür kalacak. girin duşa. su sürmeyin ilk önce. bu karışımı bir bacağa yedirin ve keseleyin. evet az acıyacak.ama amacımız peeling yapmak :cilgindans: bunu 3 günde felan tekraralyın. kızarcak az bacaklarınız ama ben 3. denememde açıkçası batıkları dışarı çıkardım.sonrada güzelce nasıl alıyorsanız alın ve alın size pürüssüz bacaklar. bunu sonrasında haftada 2 ye ya da 1 e düşürebilirsiniz... hem de bacaklarınız nefes alıyor. tabi yıkadıktan sonra kremlemeyi unutmuyoruz . yımışacık oluruz :):)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar