Endoskopi yaptıran var mı?

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
izlediğim kadarı ile dayanabileceğimi sanmıyorum ama mecburum.. hafif bi sakinleştirici yapıyolar yarı uykulu oluyosun o şekilde gördüm. peki tamamen bayıtma gibi bi durum yokmu yaptıran veya bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.. Teşekkürler

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Geçmiş olsun ben benzerini yaptırmıştım hatta çok korkarak gittim hastaneye normalde değil öyle birşey yutmak boğaza bakmak için dili tuttukları tahta çubukları bile ağzıma koydurmam hemen midem kalkar :bayil: ama işlem sırasında hiçbirşey anlamadım sonunda uyanırken sürekli öksürdüğümü hatırlıyorum o kadar....

Birde seni hazırlarken boğazına uyuştursun diye dilini çekip bir ilaç sıkıyorlar yutkunamıyorsun sanıyorsun ama his olmadığı için öyle oluyor o bir sıkıntı yok hiç korkma...

OP
zeynepnehir

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
baya korkuyorum senin gibi bende boğaza bakmak için olan tahta çubuktan bile iğrenen hemen öğüren biriyim nerde kaldıki o hortumu yutacağım işim zor.. evet bi ialç sıkıyolar ağza ama ben tamamen bayıltmalarından yanayım.. bu arada teşekkür ederim Nk'm sanada geçmiş olsun

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Teşekkür ederim ben yaptıralı bayağı oldu :dusun: valla o operasyonu ben yaptırdıysam herkes yaptırır gibi geliyor tedirgin olma :D damar yolu ile sakinleştirici de vuruyorlar zaten 3-2-1 pış pış oluyorsun :uyku: bana ekstradan biraz daha vermişler ama neden vermişler bilmiyorum en son hatırladığım doktor başlıyoruz dedi daha elinde o cihazı bile görmeden uçtum ben :hihi: kendime geldim bitti dediler :ne: bir kaç saat sesinde çıkmıyor eve gidince de konuşma diyorlar zaten konuşsanda sanırsın operacı abiler gelmiş şan eğitimi full öööyle kalın yani

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Bende çok zor olmuştu felaket kötü geçti ne uyutma var ne uyusturma..Canlı canlı yasadım o anı Allahım çok kötü birşeydi 2 kez girdim neler çektiğimi ben bilirim..
Uyutulup yaptıranlar var bizim orada olsa bende yaptırırdım ama en kötüsünü yasayan birisi olarak uyumadan yaptırma derim..

OP
zeynepnehir

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
Bende çok zor olmuştu felaket kötü geçti ne uyutma var ne uyusturma..Canlı canlı yasadım o anı Allahım çok kötü birşeydi 2 kez girdim neler çektiğimi ben bilirim..
Uyutulup yaptıranlar var bizim orada olsa bende yaptırırdım ama en kötüsünü yasayan birisi olarak uyumadan yaptırma derim..

kesinlikle uyutmadan heleki sakinleştirici bile yapmadan nasıl dayandın :( ben hiç dayanamam öğüre öğüre kalırım orda

serpil

Yeni Üye
Tepki
2
CANIM BEN ANNEME YAPTIRDIM SADECE AĞZINA BİR İLAÇ SIKIYORLAR UYUŞTURMAK İÇİN 5 DAKIKA SÜRMEDI ZATEN CIKTIKTAN SONRA 10-20DAKIKA BIR UYUSUKLUK OLUYO MIDE BULANTISI ILE KORKMA O KADAR EGER RAHATSIZLIGIN VARSA YAPTIR VE CÖZÜMÜNÜ ARA GEC KALMAMAK LAZIM BÖYLE KONULARDA:huhuu::huhuu:

OP
zeynepnehir

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
CANIM BEN ANNEME YAPTIRDIM SADECE AĞZINA BİR İLAÇ SIKIYORLAR UYUŞTURMAK İÇİN 5 DAKIKA SÜRMEDI ZATEN CIKTIKTAN SONRA 10-20DAKIKA BIR UYUSUKLUK OLUYO MIDE BULANTISI ILE KORKMA O KADAR EGER RAHATSIZLIGIN VARSA YAPTIR VE CÖZÜMÜNÜ ARA GEC KALMAMAK LAZIM BÖYLE KONULARDA:huhuu::huhuu:

şiddetli mide ağrılarım var mecbur yaptırıcam önce ultrason sonra endoskopi.. korksamda mecburum allah yardım etsin :(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar