En Uygun Takı ve Mücevherler Nerede?

Tepki
14
Bu konuyu açmamın sebebi;

En güzel gümüş, altın veya el yapımı kolye, bileklik, küpe, alyans, tektaş v.b. takılar internette en uygun fiyata nerede satılmakta? Herkes bildiği en uygun yeri söylesin. Böylece insanlar aynı takıya neredeyse 2 katına kadar fazla para vermesin ve paranız cebinizde kalsın.

(Ben örnek olsun diye iki tane site söyleyeceğim. Ürün aynı ama fiyatlar farklı.)

:selam:

OP
crazy_naz
Tepki
14
1 - tesbihane.com/index.php?do=catalog/product&pid=88691

2 - gumuscu.com.tr/index.php?urunsid=87457102&urun=1457

yukarıdaki her iki kolye aynı ve fiyatları aynı. ama 1 numaradaki kolyenin ağırlığı 2.8 gram iken 2 numaradaki kolyenin ağırlığı 4 gram. Yani 2 numaradaki kolye daha ağır ve dolayısıyla daha büyük.

:gulsemmi:

XvbNXk.jpg

OP
crazy_naz
Tepki
14
Bir örnek daha vereceğim.

1 - gumusdukkani.com/gumus_kolye/anne-cocuk-aile-kolyesi

2 - takiliyo.com/taki/tasli-anne-cocuk-aile-gumus-kolye/

Yukarıda ise yine kolyeler aynı. Ama 1 numaradaki sitede kolyenin fiyatı 58 TL iken 2 numaradaki sitede 50 TL.

QAPNvk.jpg

OP
crazy_naz
Tepki
14
Babalar günü yaklaşıyor. Babalar günü için en güzel hediyeler neler paylaşalım. :utan:

OP
crazy_naz
Tepki
14
Babalar günü için son zamanlarda popüler bir yüzük var. Diriliş dizisindeki kayı boyunun bayrağındaki sembolün yer aldığı kayı boyu yüzüğünü mutlaka inceleyin. Güvenilir ve fiyatı uygun olanı sizler için araştırdım. En uygun fiyatı ***'da buldum.

GY4zry.jpg

OP
crazy_naz
Tepki
14
İnternette babalar günü için çok güzel kombinler gördüm. birkaç örnek vereceğim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar