En son okuduğunuz kitap hangisidir?

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
imamın manken kızı gecen hafta okudum ama yıllar once okumusutm bı nevı bılgı tazeledım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Konu ilgili bölüme taşınmıştır.Konu sahibi arkadaşımın dikkatine-ayse

dişikomando

Daimi Üye
Tepki
295
gelin - julıe garwood

Kralın emrine karşı gelmek olanaksızdı. İskoçya'nın en güçlü toprak sahibi Alec Kincaid, İngiliz bir gelinle evlenmek zorunda kalmıştı. Baron Jamison'un en küçük kızı Jamie, Alec'in seçtiği gelindi. Alec'in ilk dikkatini çeken Jamie'nin menekşe rengi gözleri ve öfke dolu cüretkar bakışları olmuştu. Bu kadın, korkusuz savaşçının adeta ruhuna dokunuyordu. Şehvetiyle onun bedenini kavuruyordu. Jamie her şeye rağmen duygularına söz geçirip ona teslim olacak mıydı? Yoksa zaten teslimiyetleri katışıksız, ihtirasları yatışmış mıydı ":ask:-

dişikomando

Daimi Üye
Tepki
295
masumiyetin tadı
stephanıe laurens -epsilon yayıncılık

aman bazıları okumasın :kizdim:çok seks içerikli

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Olasılıksız diye bir kitap okuyorum bu da ne ya diye diye bu akşam bitireceğim işallah:panter:

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Kimseye Söyleme - HARLAN COBEN

Henüz bu sabah bitirdim kitabı. Müthiş sürükleyici macera polisiye tarzı bir roman. Başından kalkamıyorsunuz, kilitleniyorsunuz adeta. Arkadaki yorumları okuyunca ben de okumaya karar vermiştim. Yanılmadığımı anladım -ayse Kesinlikle tavsiye ederim. Öyle ki en son sayfasında bile yuh artık dedirten bir gizemi var :gozluk: 10 numara:kupa:

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Küçük bir ricam var kitap ismi belirten arkadaşlardan. Okuduğunuz kitaplarla ilgili kısacık da olsa yorum yazarsanız okuyup okumama konusunda bize yardımcı olabilir.. :huhuu: :durbun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar