En son izlediğiniz film ve görüşleriniz?

G

GuL_CiCeGi

Misafir
mumyanın en son çıkan yani 1 ağustosda çıkan filmini izledim jet lee nin oynadıgı film ve devamı da çekilcek sanırım çünkü sonunda Peru da Yeni mumyaların bulundugu söleniyordu kesin devamı gelcek ama sinema da Alta yazılı gösterimde VCD ve DVD ye çıktıgında kesin Türkçe Yaparlar o zaman izleyin :D TEK KELİMEYLE SÜPERRRRR

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Mel Gıbson - Apocalypto (Kıyamet)
Harika süper bir filma muhakkak herkezin seyretmesi gerekli.İnanın 2 kere izledim bir 3 yede hayır demem o kadar etkiledi film düşünün beni..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
En son New moon'a gittim. Beğendim gerçekten özellikle son sahneleri harikaydı-hmm

RAVA

Daimi Üye
Tepki
687
Tam bir film kurduyum bende.izlemediğim film yok vizyonda diyebiliriz -hmm
en sonda Yahşi Batı filmine gittim ancak beklentimi karşılmadı çok fazla küfür vardı yani espri olayı hep küfüre baglanmış.ama tavsıye edilir sonuçta türk yapımı tam destek anlamında gidilebilir...:hhhhhh:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

The Ugly Truth (Kadın Aklı Erkek Aklı)

3725770079_de21f2cb75_o.jpg

Konusu
Abby Richter, televizyonda çalışan hırslı bir sabah programı yapımcısıdır. Kontrolü daima elinde tutan Abby, özel hayatında ise başarısızlıklarla dolu bir sicile sahiptir. Programın reytingleri düşmeye başlayınca, Abby işe yeni alınan muhabir Mike Chadway ile birlikte çalışmak zorunda kalır. Mike'ın "Çirkin Gerçek" adlı programı, erkekler hakkında tüyo vermeyi vaat etmektedir. Mike'ın müstehcen tarzı Abby'nin sinirine dokunsa da reytinglerdeki ani artış, Chadway'in kanaldaki yerini garantiler.

Bu arada Abby, Colin'le tanışır. Onun doğru erkek olduğuna inanan Abby bu kez işleri berbat etmek istememektedir. Doğru hamleleri yapmak için Mike'ın, erkek zihninin işleyiş tarzi hakkındaki görüşlerine ihtiyacı vardır. Mike Abby'e koçluk yaparken, Abby de Mike'ın baştan çıkarma teorilerini uygulamaya koyar.

Daha yeni vizyondan çıktı. DVD'sini görür görmez aldım. Harika, beğenerek izleyeceğinizi umut ediyorum

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Impact-Son Çarpışma

Filmin Konusu:

Geri sayım başladı.

Dev bir asteroid ay yüzeyine çarparak büyük bir patlama oluşturur. Kısa süre içinde Dünya yüzeyinde felaket seviyesinde anormallikler ortaya çıkmaya başlar. 10,000 yıldan bu yana en geniş alana yayılan meteor düşüşleri Dünya ve Ay arasında potensiyel bir çarpışmanın tetikleyicisi olur.

64828697333901818.jpg

DVD'sini alıp izledik. Çok güzel bir film. 2 bölümden oluşuyor:cak:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Doomsday

Doomsday-11.jpg

30 yıl önce İskoçya’da ortaya çıkan bir virüs tüm insanların yaşamını alt üst etmiştir. Bu ölümcül virüsün yayılmaması için karantina altına alınan ülkede hala hayatta olan insanlar ölüme terk edilir. Bu duvarın ardında yıllarca izole edilen virüs, İngiltere’de yeniden ortaya çıkar. Hükümet bu virüsü yok etmesi ve tedavi yöntemi bulması için bir ekibi duvarın ardına yollar. Bu duvarın arkasında ne olduğu bilinmiyor, tek bilinen harabeler içinde bir cehenneme doğru yol alıyor olmaları...

Süper bir filmdi. Heyecan dolu ve soluk soluğa izlediğim bir film:eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kanalizasyon izledim yerli filmlerden. Okan Bayülgen'in şovunu izliyormuşum gibi hissettim açıkcası. DVD'de izlemelik;ama çok şey beklemeyeceksiniz:D

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Dun gece Piyanist i izledim en son.Sanırım 4. izleyısım dı hala ılk etkıyı bırakması kalıtesınden ve yasanmıs gercek hıkaye olusundan dı sanırım:kedim:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ejder Kapanı.

Hiç beğenmedim. Resmen Amerikan CSI çakması bir filmdi.

63858697762819807.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar