Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

En İyi Sonbahar Ojeleri!

Konu, 'Tırnak Cilaları, Ojeler' kısmında bitter_im tarafından paylaşıldı.

 1. bitter_im

  bitter_im Admin

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  63.967
  Beğeniler:
  52.427
  [​IMG]

  Sonbahar sezon parçalarını şimiden vitrinlerde görmeye başladık. Bununla birlikte aksesuarlar, makyajda trend olan renkleri de seçmeye başlıyoruz. Sonbahar sezon trendleri keşfimiz devam ederken, sizlere yeni sezonda en iyi sonbahar ojeleri 2015 yazımızı derlemek istedik.

  Sonbahar, renkleri gereği her zaman toprak tonlarını anımsatsa da her sezon, moda dünyasının trend haline getirdiği farklı renkler ve tonlar oluyor. Sonbahar sezon renkleri de, tüm kıyafetlerinize ve aksesuarlarınıza yansımalı. Eğer Sonbahar sezonunda da en yeni trendleri sizden öğrensinler istiyorsanız, yeni sezon parçalarınızı şimdiden seçip satın almalısınız. Sonbahar yeni sezon moda dünyasında oldukça iddialı geçecek.

  [​IMG]

  En iyi sonbahar ojeleri, geçtiğimiz yıl uğradığı değişikliklerle birlikte birden çok farklı renk ve tonda seçenek sunarak hayat kurtarıyor. En iyi sonbahar ojelerinde klasikleşmiş renklerin yanında farklı renkler de var. Klasikleşmiş sonbahar renklerinden olan bordolar, koyu kırmızılar elbette sonbahar 2015’te de moda olmaya devam ediyor. Eğer en iyi bordo renklerini arıyorsanız, oje standının başında biraz zaman geçirmelisiniz. Çünkü ojeleri ten rengine farklı bir duruş yaratabilir. Bu yüzden mutlaka ojeleri ten renginizle birlikte görmeniz gerek. En iyi bordo ya da koyu kırmızı ojeyi bu şekilde bulabilirsiniz.

  [​IMG]

  En iyi Sonbahar ojeleri klasikleşmiş renklerin dışında, Sonbahar sezonunun öne çıkan trendi olan etnik desenlerin de etkisiyle biraz daha farklı renkler kullanmaktan çekinmeyin.

  [​IMG]

  En İyi Sonbahar Ojeleri 2015 yine vazgeçilmez bir tutku haline gelen nude tonlarda ojeler sıkça karşımıza çıkacak. Nude tonlarda ojeler, şeftalimsi, kahveye daha yakın tonlarda da olabilir. Bunu yine sizin ten renginiz belirliyor. Mutlaka tırnakta nasıl durduğunu görmelisiniz. Bunun için beğendiğiniz ojenin marka ve numarasıyla aratıp, swatchlarına gözatabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]