En güzel kızıllar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu yıl sıklıkla göreceğimiz saç renklerinden biri de kızıl. Ama dikkat! Kızıl saç cesaret ister..

kate-mkle.jpg

2010'da moda olan saç renklerinden biri de kızıl ve bakır tonları. Çok iddialı görünen bu saç renklerini seçmeden önce iyi düşünmelisiniz. Çünkü kızıl tonları ne sarıya benzer ne de kahverengiye... Eğer ten renginize gitmezse, çok kötü durabilir. Üstelik saç rengini tekrar değiştirmek de saçlarınızı çok yıpratabilir.

Saçlarınızı kızıla boyamadan önce önerilerimize göz atın:

Dikkat çekmekten hoşlanıyorsanız

Kırmızı/kızıl, insanların dönüp size bakmalarına neden olabilecek bir renk. Rengi taşımak ve bakışlardan rahatsız olmamak için kendinizden emin olmalısınız.

Cilt renginiz pembe tonlarını barındırıyorsa

Saçlarını kırmızı yapmak isteyen pek çok kadın için kırmızının doğru tonunu bulmak mümkün, ama cilt rengi açık veya pembeye dönük olanlar kırmızı en iyi taşıyanlardır. Eğer cildiniz buğday ya da esmer tonlardaysa, o zaman size uygun kırmızı tonunu bulmakta zorlanabilirsiniz.

Saçlarınız bakımsız değilse

Eğer saçlarınız çok kuru veya yıpranmışsa, sağlıklı saçlarda bile çok çabuk akan kızıl boyanın kalıcılığı, sizin saçlarınızda daha bile az olacaktır. Saçlarınıza iyi bakarsanız; yani haftada bir bakım yapar, düzenli olarak uçlarından kestirir ve şekillendirirken fön, maşa gibi şekillendiricileri her gün kullanmazsanız, boyanın canlı olması olasılığını arttırmış olursunuz.

Marcia Cross, Nicola Roberts

marcia-mkle.jpg

Ashlee Simpson

ashlee-mkle.jpg

Evan Rachel Wood

evan-mkle.jpg

Lindsay Lohan

lohan-mkle.jpg

ALINTIDIR!

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
ben çok seviyorum. uzun zamandır kızıla boyuyordum. ama sürekli aktığı için bu ay kahverengiye dönüş yaptım.yine de aklım kızıl ve tonlarında.-hmm-hmm

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben de çok seviyorum. Özellikle resimdeki tonlardaki kızılı; ama dediğin gibi çok akıyor ve ben de kendi rengime döndüm:D

Tepki
914
Evan Rachel Wood un saçları tam tarzım ..zaten saç rengime de yakın ...eskiden uzun süre
kırmızı kızıl kullandım ..çabuk akıyordu ..uzun süredir de tarçın bakır kullanıyorum ...benim rengim bu renkmiş onu anladım :sila:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
ben tam 13-14 sene kızıl kullandım çok severek kullanım akajuydu bir gören bana soruyodu bu boyanın numrası kaç diye nerdeyse kart bastıracaktım:kptmya::kptmya::kptmya:bir ara saç rengimi koyarım buraya gerçi şimdi kızıl değilim ama kızıl rengin önemi büyüktür benim için:D

G

guzelcem

Misafir
Kızıldan bugün kurtuldum koyu kestane rengine boyatdım harika oldummm:))):zuzu:

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Benim asla boyatmayacağım bir renk bazılarına çok yakışıyor tabi
Benim için saç ya sarı yada siyahtır...

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ben kizili cok severim,bi ara sacim ask aleviydi,,,esim izin verse gene yaptircamda,izin cikmiyo bi turlu,,,,
:cokkomik:

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
kizil sac rengine bayiliyorum. Yaklasik 8 sene önce
bu renge boyatmistim sacimi ama yakismamisdi:panter:

dfbok7.jpg

birde cok cabuk akiyor ya :zonk:

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
ilk patlıcan moru yaptırmıştım ondan sonra en son kızıl kahve. pek gittiğini düşünmedim bana. o yüzden kumrala döndüm tekrar. çok çabuk akıyor. yani renkten eser kalmıyor. üstelik parlakta durmuyor. ap accayip bir solgunluk içersinde kalıyor saçlar. ama çok severim açık tenlilerde turuncu saçı. örneğin..nicole kidman
details.php

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar