En büyüğü 10 yaşında olan bir grup çocuğa'sence aşk nedir?'diye sormuşlar,işte yanıtı

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
Varsayılan En büyüğü 10 yaşında olan bir grup çocuğa'sence aşk nedir?'diye sormuşlar,işte yanıtı

* Aşk sefgilimizle aramıza bir sürü kötü şey gelmeden önce hissettiğimiz şeydir.
*Sizin adınız,size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar,o size adınızı söylediği zaman 'benim ne güzel adım var diye düşünürsünüz' diye düşünürsünüz
*Aşk bir kızın güzel koku sürmesi,bir erkeğinde güzel bir koku sürmesi ve ikisinin dışarı çıktıkları zaman birbirlerini koklamalarıdır.
*Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiç bir şey almamasıdır
*Aşk,biri sizi ne kadar kırmış olsada sırf o üzülür diye ona kötü bişey söylememektir.
*Aşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten birşeydir.
*Aşk sevgilimiz birşey söylüyorsa yılbaşı hediyelerini açmayı bile bırakıp onu dinlemektir.
*Aşk sarılmaktır.Aşk öpüşmektir..Aşk hayır demektir
*Aşk, sevgilimize'bu kıyafetine bayılıyorum'dediğimiz için onun o kıyafeti hergün giymesidir.
*Aşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi arkadaş olabilmektir.
*Aşk.köpeğinizi bütün gün evde yalnız bıraksanız bile eve döndüğünüzde size koşup bütün suratınızı yalamasıdır
*Birine aşıksanız,kirpikleriniz hareket ettikçe gözlerinizin içinden yıldızlar çıkar.
*Aşık değilseniz 'seni seviyorum' demeyin,ama gerçekten aşıksanız hep 'seni seviyorum' deyin,hem aşıksanız,hemde 'seni seviyorum'demiyorsanız çok ayıp

H

Hera

Misafir
Hepsi ancak bukadar güzel anlatılabilirdi bayıldım en çok ta bunu sevdim :sarilma: Aşk,biri sizi ne kadar kırmış olsada sırf o üzülür diye ona kötü bişey söylememektir :kedim: çok şeker yaaa

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Aşk bir kızın güzel koku sürmesi,bir erkeğinde güzel bir koku sürmesi ve ikisinin dışarı çıktıkları zaman birbirlerini koklamalarıdır. :kptmya: :kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar