elif20 arkadaşımızın 1.yıl dönümünü kutluyoruz.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
elif20 arkadaşımızın 1.yıl dönümünü kutluyoruz.

Evet elifim zaman su misali akıp geçiyor.İşte biz böyleyiz şekerim,kene gibiyizbir yapışır bir daha bırakmayız:1:
Koskoca 12 ayın sonunda 1 yılını bizlerle geçirmek nasıl bir duygu haydi anlat bakalım güzel arkadaşım...
Bu 1 yıl boyunca sitemizden neler aldın?Sende ne gibi bir hayal uyandırdık?Mesela ben..Beni nasıl bilirsin anlat bakem:eek:ky:Yanlış bir şey de bakem nasıl banlıyorum seni siteden:1:
Şaka bir yana ailemizde seni görmek,ve kalıcı olduğunu görmek çok güzel fıstık.Umarım uzun uzun yıllar birlikte oluruz.
Seni Seviyoruz ''Asıl Gerçek''baş jönümüz:eek:
Mutlu Yıllar:pasta:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
sitemize hoşgeldin elifcim yani 1 sene önce:gıdık:
hala burdasın ,son kararın mı:kahkaha:
nice mutlu yıllara

benim hesapta kasımda 4 yıl bitecek,kimler geldi kimler geçti diyesim geldi birden

Dimi Hülyam:mendil:
Mesela kimler geçti derken benim ilk aklıma gelen isimlerin başında sitemizin şakacısı Rukiş gelir.
İnanırmısın geçen akşam yine aklıma geldi ve sana soracaktım sen görüşüyorsundur muhakkak lütfen selamımı ilet..Onu çok özledik:aglayan:
Küff kokacağız resmen yakında Hülyam:1:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Dimi Hülyam:mendil:
Mesela kimler geçti derken benim ilk aklıma gelen isimlerin başında sitemizin şakacısı Rukiş gelir.
İnanırmısın geçen akşam yine aklıma geldi ve sana soracaktım sen görüşüyorsundur muhakkak lütfen selamımı ilet..Onu çok özledik:aglayan:
Küff kokacağız resmen yakında Hülyam:1:

evet az önce komik bir paylaşımda rukişin yorumunu gördüm ama silinmişti sanırım üyeliği
çok uzuzn zamandır benimde haberim yok
karşılaşırsak söylerim selamını
kimler geldi geçtide aklıma gelenlerden biride derin deniz,
ama onunla görüşüyoruz

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
evet az önce komik bir paylaşımda rukişin yorumunu gördüm ama silinmişti sanırım üyeliği
çok uzuzn zamandır benimde haberim yok
karşılaşırsak söylerim selamını
kimler geldi geçtide aklıma gelenlerden biride derin deniz,
ama onunla görüşüyoruz

derin deniz ablam neden gelmiyor.Eğer görüşüyorsan bol bol selam götür Hülyacım:eek:
Off offf nerden nereye geldik Hülyam görüyormusun.
Gün gelecek daha neler göreceğiz bakalım.
Hayırlısı

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
derin deniz ablam neden gelmiyor.Eğer görüşüyorsan bol bol selam götür Hülyacım:eek:
Off offf nerden nereye geldik Hülyam görüyormusun.
Gün gelecek daha neler göreceğiz bakalım.
Hayırlısı

sorma sorma elif in yüzünden eskilere gidip iç çeker olduk ,küf kokar olduk:gıdık:
deniz abla nın üyeliğinde bir sorun olmuştu giremedei bir süre öylece kaldı
selamını söylerim

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
sorma sorma elif in yüzünden eskilere gidip iç çeker olduk ,küf kokar olduk:gıdık:
deniz abla nın üyeliğinde bir sorun olmuştu giremedei bir süre öylece kaldı
selamını söylerim

Üyeliği ile alakalı bir sorunmu oldu,neden benim haberim yok.Hemmen müdahale ederim canım ben bu konuya.
Gerekirse yeniden üyelik alırız.Çok özledim derin deniz ablamı,hoş sohbetini özledim inanki.

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Ayyyy şahım sana inanamıyorum gözlerim dolu dolu okudum yazdıklarınızı :aglayan: Bir kez daha neden bu siteyi bu kadar çok sevdiğimi anlamama yardımcı oldunuz :aglayan: Hepinizi çooookk seviyooooruuuuummm iyi ki varsınız iyi ki sizleri tanımışımmm :eek:pucuk::eek:pucuk:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ayyyy şahım sana inanamıyorum gözlerim dolu dolu okudum yazdıklarınızı :aglayan: Bir kez daha neden bu siteyi bu kadar çok sevdiğimi anlamama yardımcı oldunuz :aglayan: Hepinizi çooookk seviyooooruuuuummm iyi ki varsınız iyi ki sizleri tanımışımmm :eek:pucuk::eek:pucuk:

Ağlayacağım diye sorumlarımdan kaçamazsın.
Lütfen ilk mesajdaki sorularımın cvb nı bekliyorum.:eek:ky:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
koskoca 12 ayı sizlerle geçirmek harika bir duygu :utan: gülmekten pc başında krize girdiğim günlerde oldu , derdimi sizlere anlatırken gözyaşlarımın klavyeye döküldüğü günler de :utan:
Bu 1 yıl boyunca sizden dostlar ve kardeşler aldım :huhuu:
Burası benim ikinci ailem inanır mısınız annem ve babam sizi biliyorlar hatta yengelerim ve yeğenlerim de :utan:
Şahım sen hep şu yılanların başı olan şahmaran gibi böyle nickinden mi kaynaklı bilemiyorum ama erişilmez gibi duruyordun gözümde, ama sonra bir an da özellikle romanım hakkında yazdıklarından sonra bir an abla gibi düşünmeye başladım bilemiyorum işte böyle :utan:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Kız ben öteki mesajına güldüm yanlış anlaşlma olmasın :utan:

Cok güzel açıklamışsın elifim yüreğine sağlık kuzumm iyiki tanıdım seni inaan mutluyum :huhuu:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
koskoca 12 ayı sizlerle geçirmek harika bir duygu :utan: gülmekten pc başında krize girdiğim günlerde oldu , derdimi sizlere anlatırken gözyaşlarımın klavyeye döküldüğü günler de :utan:
Bu 1 yıl boyunca sizden dostlar ve kardeşler aldım :huhuu:
Burası benim ikinci ailem inanır mısınız annem ve babam sizi biliyorlar hatta yengelerim ve yeğenlerim de :utan:
Şahım sen hep şu yılanların başı olan şahmaran gibi böyle nickinden mi kaynaklı bilemiyorum ama erişilmez gibi duruyordun gözümde, ama sonra bir an da özellikle romanım hakkında yazdıklarından sonra bir an abla gibi düşünmeye başladım bilemiyorum işte böyle :utan:

elif ne yaptın sen:hihi:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
elifim iyi ki varsin kuzum iyi ki gelmissin bu siteye uye olmussun harika bir dost kazandim seni cok seviyorum canim beraber nice seneler devirirz insallah

Sen de iyi ki varsın Aslı'm iyi ki ! Hele ki benim o zor günlerimde gece yarılarına kadar benimle yazışmaların.... ne diyeceğimi bilemiyorum kelimelerin tükendiği an :aglayan: İnşallah meleğim inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar