Düzenli evimiz & Hayatımız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Diyet kafe yı neden göremiyoruz. yazamasak bile neden o başlık yok.

Başlıkta son gelişen olaylardan ötürü sert söylemli tartışmalar tehditvari konuşmalar ve kuralları çiğneyen huzursuzluk yaratıcı bir hava olduğu için kaldırıldı yoksa takdir edersiniz ki durup dururken böyle bir şey yapılmaz. Bitter_im'in dediği gibi konu polemik yaratacak kırıcı hakaret içerikli mesajlar silindikten sonra yeniden açılacak. Eğer günlük sohbetinize devam edip bu tartışmalı konuyu orada sürdürmeyecekseniz yeni bir konu açabilirsiniz biz de diğerinin düzenlemesini yapıp kilitli bir şekilde konuyu eski yerine alır yenisine yönlendirme yaparız.

1 kişi şikayet etti diye 20 kusur kişiyi üzdünüz :( gerçekten cok üzdünüz :(

Biz şikayet oldu Ausencia siteden gidiyorsun demedik ki birilerini üzmüş olalım. Açıkçası neden bu şekilde oklar bize dönüyor anlamadım asıl böyle bir konunun sitede böyle sevimsiz şeyler yaşanmasına neden olması bizi üzdü. Biz Ausencia ile çok güzel iyi dileklerle helalleşerek ayrıldık aramızda negatif bir şey olmadı. Bana kalsa normal üyeliğe devam etmesi iyi olurdu ama kendisi istemedi. Özel mesajların sitenin sahibi dışında ve o da çok uç bir şey olmazsa okunamayacağını zaten gereken kişilere söyledim. Biz konu üzerine Ausencia ile konuştuk ve hem yönetimin güvenilirliği sorgulanmasın ki gördüğüm kadarıyla öyle oluyor hem de Ausencia ve sizlerin arkadaş ilişkisi zedelenmesin diye bu sonuca vardık çünkü kişiler onun okuduğunu düşündükçe şikayeti sürdürecek ve arada oluşan imalarla o da eminim ki rahatsız olacak ki şimdiden çok üzülmüştü zaten ne gerek var böyle bir şeye.

Keşke önce bize sorsaydınız durumu aus’u yönetimden almadan önce..

Meleğim22'ye dediğim gibi biz Ausencia ile konuştuk çünkü konunun muhatabı oydu ben bunu yapmadan önce tek tek herkese soramam ayrıca kendisi ben Miu'ya gerekli açıklamayı yaparım dedi bunu dedikten sonra karışmak olmazdı. İlerde geri dönmek istese ben hesabını yine geri açarım o konuda sorun yok

Her neyse bu konu hakkında daha fazla bir şey söylemeyeceğim. Site içinde konuyu uzatmamanızı gerekli görüyorsanız tabii ki özel mesajlarla birbirinizle konuşabilirsiniz o sizin inisiyatifinizde ama kurallara uyulmasını rica ediyorum. Ayrıca siteden ayrılmak isteyenler oldu hala varsa "konulardan değil özelden" bana ulaşabilirler buralardayım

Son düzenleme:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Konu sahibinin isteği üzerine konu paylaşıma kapatılmıştır​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar