Düş Perisi'ne Mektup

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ARKADAŞLAR SİZE AŞIK OLUP ,UĞRUNA HERGÜN GÖZ YAŞI DÖKTÜĞÜM BİR KIZA YAZTIĞIM MEKTUPU PAYLAŞMAK İSTİYORUM BEN TRABZONDA OTURUYORUM,,ODA BENİM MAHALLEMDE ,,,ONUN ADINI DÜŞ PERİSİ,, KOYDUM BEN,,,BİRİCİK AŞKIM
ben bilmiyordum bu yaşa kadar aşk nedir birinin uğruna ölmek nedir ,bunu bana en açıhaliyle sen öğrettin bire bir,içim öyle bir aşkla dolduki sanki canım cıktıda tek sen sin vucudumda,gözlerim öğle bir ağlıyorki bu şehri sel basmasından korktum içinde sende boğulursun diye endişe ettim,,hangi şarkı senin hasretini dindire bilir ki ,hangi ilaç,,buna çare olur ölümden başka,
sen birtanesin iki değil ,sen ölümsüzsün bende ölümlü değil,yalnızca hayallerinle avundum,eline bir kere bile dokunamadan ölmekten korkuyorum,,sen bir cennetsin sonsuz yaşanacak olan ,korkarım alışırtım sensizliğe AMA DAYANACAK BİR KALBİMMİ VAR,,
SEN BENİM ŞİİR GÖZLÜMSÜN ,RÜYALI RÜYALI GÖZLERİN VAR,,sana bir şey sormak istiyorum açı çekmek senin hiç hoşuna gittimi,ne garip bir soru değilmi,senin açılarını çekmek benim hergün gururum oldu,çünkü açılarınla bir gün ölürüm de aşkımın büyüklüğünü o zaman anlarsın diye ,ama iş işten geçmiş olur tabiii,,
doğdum doğalı sana aşıkmışım geliyor bana ,sana 1 aydır aşığım ama her saniyesi bin yıla bedell,,,mecnun oldum bu şehirde sokaklarını çöl gibi dolaştım ,,öldüm öldüm dirildim,hergün ,,
ağladım ağladım ağlamaktan gözlerim kan kırmızı oldu aşkından,,ama ben ya sen diyorum ya hiç ,ölürsem bir gün bari kabrime gel bir kırmızı gül bırak olurmu,,seni deli gibi seven biri olduğunu unutma bu şehir bu sokaklarda,,,,yalnız ben varım senin için hergün ağlayan annen ,baban bile senin için hergün ağlarmı be gülüm ,,böyle severmi seni ,,o minicik kalbini kaç kez kırmışlardır kim bilir,,sen ,,,,
korma ben hergün sürünsemde senin için herkese mutlu görünürüm ,içim kan ağlasa bile ,,sen kainattaki tek prensessin ,sen en güzel rüyamsın ,hayalimsin,,ve uğruna öleceğimsin,,,istemem senden başka beni hiç kimse sevmesin ,,,sen sev ,,,
seni seviyorum herkes bilsin düş perimmmmm,,
bu mektubun cevabını aldığımda sizlerle baylaşacağım,,bunu internetten ona mesaj olarak yolladım,,bakalım cevap verecek ,bana dua edin oda beni sevsin bir damlacık olsa bile ,,,,,
ÖLÜMÜN SOĞUKLUĞU KADAR SOĞUK SENSİZLİK
AĞLIYORUM AŞKINDAN SARMIŞ BENİ ÇARESİZLİK,,
GÖRSEM SENİ YETER BANA BİR SANİYECİK
YOKSA KALMAYACAK BENDE NE ÖMÜR NEDE GENÇLİK,,,,

SEN SEN YALNIZCA SEN AL BENİM BU SEVGİMİ SAKLA
KALBİMİ BENİ SEVMEYİPDE PARÇALAMA,,,
HAYALLERİMİ BİR HİÇ UĞRUNA SAKIN YIKMA
SONRA SENSİZLİK ECELİM OLUR SAKIN UNUTMA,,,,

UNUTMA BİRİCİK AŞKIM,,,,,,

Alıntıdır.

sadiye

Admin