Dünyanın ilk hybrid ojesi

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Oje gibi sürülen, protez gibi dayanan, birkaç dakikada çıkan dünyanın ilk hybrid ojesi Shellac Türkiye`de...

27_10052010130318.jpg

CND Kozmetik’in Türkiye’ye getirdiği ilk hybrid oje Shellac, ojenin rahatlığıyla protezlerin kalıcılığını bir araya getirdi. Soyulmayan, uzun süre dayanan bir teknolojisi olan ojeler, kolay sürülebiliyor, kolay çıkarılıyor.

Renkli şişeleri içindeki renk tonuna kusursuz uyuyor, sıfır kuruma süresiyle tırnağınızın bozulma ihtimalini sıfıra indiriyor.Kenar aşınmasına, kırık, çizik ve matlaşmalara da son veren Shellac ile çarşaf izi, renk solmaları ve matlaşmalara da veda ediyorsunuz.

Profesyonel tırnak bakımında bilime dayalı araştırma yapan ve tırnakta modayı yaratan CND ürünlerinin en iddialısı olan Shellac Ojeleri ProNail Nail Professionals salonlarında uygulatabiliyorsunuz… 14 günlük olağanüstü mükemmel parlaklık veren ojeler tam anlamıyla bağımlılık yaratıyor.

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Fiyatı ise; 30 ila 40 TL imiş:)

Tabii bekarlar için uygun bir fiyat ve oje olabilir; ama biz evliler için değil sanırım:dil:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
insan 1 ay boyunca ayni renkten sıkılır ya. en azindan ben sıkılırım.:)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Yani mesala şöyle bişi olabilir. French olunca sıkılmazdım; ama sürekli aynı renkten sıkılırdım:)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben bunun videosunu izlemiştim bir yerde. Lazerle kurutuyorlar sanırım ve yine çıkarmak için yaptırdığınız yere gitmeniz gerekiyor :dertli:

Katherina

Yeni Üye
Tepki
2
Ben bu ürün kullaniyorum. Size bu sorulara cevalar de verebilirim.
Marmarista Protez Tırnak Uzmanı(Macarım) olarak çalışıyorum.
Bizde ücreti 20 Lira. UV lambada, ışığın altında kurulur, bunun yüzünden sadece uzmanlar salonlarda kullanmalı. Biz sürüyoruz, biz çikartiyoruz. Yeniden sürdürmek isterseniz, zaten salona gitmelisiniz.
Frenç olur, ve ondan sıkılırsanız veya özel akşamlar için başka renk istersiniz, üstüne herhangi renkten oje sürebilirsiniz. Oje acetonla çikartip altinda yine frenç kalır.
Klassik kırmızı de herşey ile gider.
Ayak tırnaklarda da kullanılır.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben bu ürün kullaniyorum. Size bu sorulara cevalar de verebilirim.
Marmarista Protez Tırnak Uzmanı(Macarım) olarak çalışıyorum.
Bizde ücreti 20 Lira. UV lambada, ışığın altında kurulur, bunun yüzünden sadece uzmanlar salonlarda kullanmalı. Biz sürüyoruz, biz çikartiyoruz. Yeniden sürdürmek isterseniz, zaten salona gitmelisiniz.
Frenç olur, ve ondan sıkılırsanız veya özel akşamlar için başka renk istersiniz, üstüne herhangi renkten oje sürebilirsiniz. Oje acetonla çikartip altinda yine frenç kalır.
Klassik kırmızı de herşey ile gider.
Ayak tırnaklarda da kullanılır.

Teşekkürler:panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar