Düğünden sonra altınlarınızı kaynananız istese verirmiydiniz ?

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
@Deokman yaramı deşme :D

bana almadılar kızlarına evde gizli gizli bilezik yapmışlar evlendi kızı bilezikler çıktı meydana kafama dank etti bak sen bana almadılar kızlarına yapmışlar bileziği kendi kendime söylendim tabi aman kalp kıırılmasın diye diye ne hale düştüm oldum sinir küpü :kizginasli:

deokmancım el kapısı başka canım hele birde tek kendini ve kendi çıkarını düşünen biyere düşmüşseniz kendi kendinizi yer durusunuz :sinirli:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
İsteyecek yüzü olsaydı belki isterdi :böö: Bana tek taktıkları altın kınada avucumun içine koydukları küçük altın dı. 2 sene nişanlı kaldım başkada birşey takmadılar almadılar .Herşeyimi eşim aldı,eşim yaptı. Nişanda beni evden çıkarırken takıları onlara verdik takı töreninde taksınlar diye eşimin aldığı künyeyi kayınpederinden diye taktılar.. Düğündede evden çıkarken takılarımı falan vermedim. Düğünden önce istediler takılarımı bende onu takı takılırken ayarlarız ben bileziklerimle girecem düğün salonuna dedim Takı takılırken kolumdan bile çıkarmadım bilezikleri, damattan geline dedirttim :sirin: Kayınpederimle kayınvalidem afalladı kaldı :D:D

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
isterse veririm
isteseler canımı veren biriyim ama :D

hiç istemiyorlar ki hep emrivaki oluyor bana
:bayil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar