Düğün Tarihim ve Salonum :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Bugün git yarın git derken ertelediğimiz düğün salonuna bugün itibaren kayınvalidemle gitmiş bulunmaktayım..Bölgede bulunan 3 adet düğün salonundan 3 ü de tam tekmil Ağustos ayı boyunca full dolu.İnanabiliyormusunuz cuma günleride buna dahil.
Eylüle bakalım dedik eylülün ilk haftası olursa olur dedik o da dolu daha erken tarihe baksak olmayacak.
Malesef kaldık 13 Ağustos 2015 Perşembe oturup ağlamama ramak kaldı neredeyse..Zar zor ikna oldum ne yapayım yoksa başka yer yok mecbur kabul ettim..

2.800 tl hafta sonu idi. 1600 tl ye bize hafta içine bıraktılar.İstemeyerekte olsa kardayız yani.

Düğün Salonumuz Burası Fikir Verin İyi Hissetmeye İhtiyacım Var :(

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Ah ahhh gidiyor kızımız :D

Canım benim çok beğendim salonu pek zarif Allah yolunuzu açık mutluluğunuzu da daim etsin inşallah :ask:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ah ahhh gidiyor kızımız :D

Canım benim çok beğendim salonu pek zarif Allah yolunuzu açık mutluluğunuzu da daim etsin inşallah :ask:

Gitti gitti de içi pek buruk Nk'm salon şık 250 300 kişilik felan ama işte perşembe günü olması canımı sıkıyor çok mu kötü olur ki hafta içi bilemedim.O biraz canımı sıkıyor işte..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
salon güzelmiş.
hafta içide düğün olur bunu neden dert ediyorsun
mutlu olmaya keyfini çıkarmaya bak..

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Gitti gitti de içi pek buruk Nk'm salon şık 250 300 kişilik felan ama işte perşembe günü olması canımı sıkıyor çok mu kötü olur ki hafta içi bilemedim.O biraz canımı sıkıyor işte..

Haftasonları tercihtir tabi ama sıkma canını düğün bu her halükarda güzel olur merak etme sizi sevenler gününe saatine bakmaz :sevindirikasli:

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
ayy canım hiç sıkma canını hafta içi düğünler meshur artık :D ayrıca düğün salonuna bıttım :utan:
canım eger çok üzülüyorsun eylule atın belkı o zaman boştur salon :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar