Dudak silikonu kadını basitleştirir mi?

Tepki
58
bu konuda görüşlerinizi merak ediyorum yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızım...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Yapilan silikona bagli bazi estetikler okadar asiriki tabiki hic hos durmuyor.

P

pure life

Misafir
bence gerekli olan bi durum değil sonçta dudağn çok büyük veya çok küçük olması bütün güzellğni etklemcek... yne aynı sen olacaksn:). doğal olman daha iyi... ama bence tabi cnm.bu bnm şahsi fkrm. yne sen karar verecksn..

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
bazıları da diyorki hemen ucuz, hafif kız muamelesi görürsün diyor.
Hayat sizin istediginizi yapmakta özgürsünüz. :dertli:
Sadiyeciğime katılıyorum:kayris:
:eek::teselli:
Ucuz ve hafif kız muamelesini silikon yaptırmadan da görenler olabilir bence. Bu kişinin davranışları ile alakalı :hulya:
Katiliyorum canim. Balon gibi dudaklari sisirip dogal görünmemesi bence daha kötü.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence Allahın verdiği bi uvzu zevk için değiştirmemek lazım..he bi rahatsızlık olu tıptaki tüm çarelere başvurulur ama zevk için çok gereksiz ayrıca da basit duruyo

donut

Daimi Üye
Tepki
1.467
dudaga silikon yasak..artık sadece kolajen enjekte edıyorlar.bu yuzden saglık acısından sorunsuz..
ben Angelina gibi olacagım demedıkce,dogal cercevede yapılan estetıklerın guzel oldugu kanısındayım.
yani ucuz gorunmesı de gorunmemesı de senın elınde

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Dudak dolgusu yaptırıp bir de ruju taşırınca ortaya çıkan görüntü çok itici bence..

En azından Türkiye'de doğal dudak dolgusu yaptırmak bence zor iş.

UglyBetty

Yeni Üye
Tepki
7
dudaga silikon yasak..artık sadece kolajen enjekte edıyorlar.bu yuzden saglık acısından sorunsuz..
ben Angelina gibi olacagım demedıkce,dogal cercevede yapılan estetıklerın guzel oldugu kanısındayım.
yani ucuz gorunmesı de gorunmemesı de senın elınde

kolajen dediğiniz şey nasıl birşey ? Bir de kalın dudağa sahip birisi sizce dudağın neresine bunu uygulatırmalı ?

donut

Daimi Üye
Tepki
1.467
kalın dudaga sahip birinin kolajene ihtiyacı oldugunu dusunmuyorum.Kolajen dolgu uygulaması kırısıklıkları doldurmak ıcın ya da dolgunlastırmak ıcın kullanılıyor.

ama ben illa dolgu ıstıyorum diyorsan üst hatta sadece hat cizgisine kolajen destegi yaptırırsan hafif naturel bır kalkıklık olur , o da hos durur.

kolajen zaten insan bedeninde bulunan bir madde,yaslandıkca azalıyor.Bu yuzden cildimiz kırısıyor.Kolajen dolgunun hem avantajı hem de dezavantajıdır geçici sureyle kalması.Bir sure sonra ****bolizma hızına göre farkılık gösteren bir hızda erimeye ve kaybolmaya başlar.

UglyBetty

Yeni Üye
Tepki
7
kalın dudaga sahip birinin kolajene ihtiyacı oldugunu dusunmuyorum.Kolajen dolgu uygulaması kırısıklıkları doldurmak ıcın ya da dolgunlastırmak ıcın kullanılıyor.

ama ben illa dolgu ıstıyorum diyorsan üst hatta sadece hat cizgisine kolajen destegi yaptırırsan hafif naturel bır kalkıklık olur , o da hos durur.

kolajen zaten insan bedeninde bulunan bir madde,yaslandıkca azalıyor.Bu yuzden cildimiz kırısıyor.Kolajen dolgunun hem avantajı hem de dezavantajıdır geçici sureyle kalması.Bir sure sonra ****bolizma hızına göre farkılık gösteren bir hızda erimeye ve kaybolmaya başlar.

Aslında istediğim kalkıklık değil . Alt dudağımın biraz daha dolgun olsa daha hoş duracak gibi .Bu konularda da hiçbir bilgim yok:uzgun: kime yaptırılmalı ,doktor şeçerken nerelere dikkat etmeli ,nerelere uygulatırmalı gibi gibi ...İnce dudaklar mı dolgu yönünden sanşlı sınıfa girer yoksa kalınlar mı :acep:

Angelinadaki şu görüntüyü seviyorum işte:panter:Alt dudak üst dudağa göre daha dolgun.

285.jolie.angelina.lips.lc.021909.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar