Dua edin ne olur

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
arkadaslar 12 haftalik hamileyimşama cok riskli bir hamilelik.inkşafdan kalma problemim var benim. birde dusuye meyilli.yarin ultrasona gidicem ne olur dua edin ihtiyacim var.cok heyecanliyim.korkuyorum.simdiden tesekkur ederim hepinize:uzgun:

Kuseyenim dualarımız seninle.Yarın demişsin ama..Dün açtığına göre haber bekliyoruz senden birtanem.
Dilerim herşey yolunda gider

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Rabbim yardımcın olsun canım hayırlı haberlerini bekliyoruz ama hala gelmedin umarım herşey yolundadır:uzgun::uzgun:

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim ailem.gitdim doktora her sey yolunda.oglum olucak allahin izniyele.canlarim ne olur dualarinizi esirgemeyin.bir kucagima ala bilsem yusufumu.peyqamberimizin ismi olucak.yusuf.kisim istedi.hepinize cok ama cok tesekkur ederim canim ailem.sizi cok seviyorum.dualarinizi masallahlarinizi esirgemeyin.:gulbis:

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
iyydir ablasi cok sukur.dua et bir tanem saglicakla bir kucagima alsam yusufumu

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben de hep sağ salim alacakmıyım diye evhamlammıştım.
Alnımıza yazmış çok şükür rabbim kucağımıza aldıkta büyütüyoruz İnşallah Allahın izniyle...
Diycem o kii senin 3. bebişin olacak nasipse Allahım inşallah Yusufunuda Alnına yazmıştır canım.

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
insallah be tobem.cok istiyorum bu cocugu.hep oglum olsun istemisim.allah vermisse sag salim versin insallah:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar