Dövme yaptıranların paylaşım alanı.

YORGUN

Daimi Üye
Tepki
309
benim sırtımda da 10 cm lik kaplan var,çok nadir ayna karşısında gördüğümden dolayı,pek sıkılma gibi bir olanağım yok :cokkomik: .. ama yaptırınca devamı geliyor,ha omzuma yaptırayım,ha bileğime yaptırayım,aaa şu modelde güzelmiş yaptırsam mı acep vs. vs .. şimdi de oğlumun ismini yazdıracağım koluma .. ha kızımın,ha oğlumun,ha torunumun derken vücudum isim sözlüğü olur :kahkaha: hadi hayırlısı ..

Tepki
45
bende ayak bileklerime ve kol bileğime yaptırmak istiyorum tabiki yazı yazdırcam yoksa şekillli dövmelerden sıkılırım ve ilerisini düşünmem lazım bu sene polislik sınavlarına gireyimde ona göre yazdıracağım yazı bile belli :interest:

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522
benim sırtımda da 10 cm lik kaplan var,çok nadir ayna karşısında gördüğümden dolayı,pek sıkılma gibi bir olanağım yok :cokkomik: .. ama yaptırınca devamı geliyor,ha omzuma yaptırayım,ha bileğime yaptırayım,aaa şu modelde güzelmiş yaptırsam mı acep vs. vs .. şimdi de oğlumun ismini yazdıracağım koluma .. ha kızımın,ha oğlumun,ha torunumun derken vücudum isim sözlüğü olur :kahkaha: hadi hayırlısı ..YORGUN'cuğum kaplan dövmeni çok merak ettim,bir resmini göstermende sankınca var mı acaba?:tskler:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar