Dore Ayakkabılar

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
1. Tam benlikkk nerden buluruuuz kız görümce olacaaam :krizz: dügünde giyerim hahahhaha

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
1. Tam benlikkk nerden buluruuuz kız görümce olacaaam :krizz: dügünde giyerim hahahhaha
Sen + Görümce olmak =:bayilacam:

Şaka bir yana hayırlı olsun Allah bir yastıkta mutlu mesut kocatsın. Kelebekli ayakkabı yaz google bey amcaya sonra görsellere tıkla orada çıkan seçeneklerde bu ayakkabıyı bul adını şu an veremeyeceğim bir yere tıkla oradan alırsın :cokkomik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Sen + Görümce olmak =:bayilacam:

Şaka bir yana hayırlı olsun Allah bir yastıkta mutlu mesut kocatsın. Kelebekli ayakkabı yaz google bey amcaya sonra görsellere tıkla orada çıkan seçeneklerde bu ayakkabıyı bul adını şu an veremeyeceğim bir yere tıkla oradan alırsın :cokkomik:
:seniseni: benden al görümcemi olur bacım:kriz: amin insllah evlensinde görsün :krizz: he malum siteye baktım fiyatı 700mü ne :neee:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
:seniseni: benden al görümcemi olur bacım:kriz: amin insllah evlensinde görsün :krizz: he malum siteye baktım fiyatı 700mü ne :neee:
He ya senden ala görümce mi var öpsün başına koysun :kopkop: Şaka bir yana sen tepen attırılmadığı sürece lokum gibisin o yönden şanslı :kanka:

Bu arada 700 cidden uçukmuş :D

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
He ya senden ala görümce mi var öpsün başına koysun :kopkop: Şaka bir yana sen tepen attırılmadığı sürece lokum gibisin o yönden şanslı :kanka:

Bu arada 700 cidden uçukmuş :D
:kriz: ayy öpmesin beni bee bosver okadar tanımıyoruz daha birbirmizi :kriz:
Evet benim bam telime basılmazzsa melaike gidibiyimdir :tatlim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar