Dolgun göğüslere kavuşmak için

Tepki
26
canlarım benım benım durumumda kimse yok galiba hem kuruyum hem goguslerim yok oldu 2 cocuktan sonra depresyona dahı gırdım sımdıde dogal yollardan arastırıyorum bu yollardan umut beklıyorum suan serbetcı otuna basladım arastırmama gore tum hap ve kremlerin ıcınde serbetcı otu var sonucu merak eden olursa yazarım sımdıden tesekkurler

Tepki
26
ben umudumu kaybedince kendime faydam olmaz cocuklarım var diyer yandan yınede ben serbetcıotu cayını bırakmayacagım cunkü deneyen ler var vede bende su ara degisiklik var gıbı eskiye gore daha ıyı sanırım eger bu konuyla ılgılenırsenız bılgilerınızı paylaşirmısınız sımdıden cok tesekkurler:cee

Tepki
26
ha 1.de tunus baklası unu var diyer adı ise cemenunu. onunda etkısı olur dıyen arkadas var 3yemek kasıgı un ıle 1su bardagı su kaynatıp suyunu cekınce gogusler uzerıne surup sonra soguk ıslak sunger ıle temızlemek gerek ve soguk suyla yada buz la masaj ben dneyecegim ne olursa olsun artık herkese sagliklı mutlu bayramlar dılerım:cee:dill::eek:ys::eek:ys:

Tepki
26
saglıgımız o kadar ucuz degıl kremler haplar eger gogüs buyutuyorsa sayet gogüs kanserı rıskı altındasınız demek ben arastırıyorum enıne boyuna ona gore sızlere onerı yazıyorum yoksa sakaya gelmez allah muhafaza saglik elden gıderse yandık

Tepki
26
merhalar arkadaslar bılemıyorum bu yazdıklarım okuyan varmı varsa ufak bırkac cevap ve kanıtlanmıs 1 seyler paylsmak ıstedım ben serbetcıotuna baslamıstım ve hem goguslerı buyutmek hemde sınır bozuklugu ve uykusuzluk ıcın gercekten kullanın ıse yarıyo daha sımdıden gorulur fark var horul horul uyuyorum gecelerı vede gogsum mılım de olsa farlklılık var:cee:cee:zuzu:

Tepki
26
bırde rezene cayından bahsedeyım benım yengemın annesı vardı mekanı cennet olsun rahmetlı hayat boyu sıyah cay degıl rezene cayı ıcerdı ve hatta yanında tasırdı fakat etkılerini bilmıyordu tabı almayadayken rezene cayına alısmıs ....onun kafam kadar goguslerı vardı yengem hep derdı sana degıl goguslerıne yarıyo bu cay ıcme dıye ordan anlıyorumkırezenenınde etkısı buyuk -ciko:nanik::lala::kahkaha:

Tepki
26
dedıgım gıbı bu ısler sabır gerektırıyor eger kararlıysanız cok uzun zaman bu uygulamaları yapmak gerekıyo 1ay 2ay gıbı sureler ıse yaramıyo acıkcası ben bır sıteye daha gırmıstım kadının bır tanesı yıne aynı tarıflerle buyudugunu soyluyordu fakat suan o sıteyı bulamıyorum bulsaydım sızlerden okumanızı onerırdım

Tepki
26
bırde sunu ekleyeyım bazı ınsanların bunyesı her seyı erıtıyor kılo promlem oluyo mesla ben deveyı yesem yıne 45 kılonun ustune cıkamıyorum ama bu tarıflerı uzun sure uygulayacagım sakın pes etmeyın insan ınandıgı seyı yaparsa gercek olurmus:uzgun::panter:

Tepki
26
suan tamolarak 3 trıf uyguluyorum gunde 1bardak serbetcıotu cayı 1bardak rezene cayı gunde ıcyorum 1kez 2tatlıkasık yogurt 1tatlıkasık karaüzümcekıdegı tozu karıstır yıyorum ınsallah cabalarım bosa cıkmaz

Tepki
26
yalancılara ınanmayın,,, tarıflerı 2 bılemedim 3kez yapıp ıse yaramıyo dıyenler var...yıne aynı sekılde aklına estıgınde yapmış sonra bırakmış buralara gırıp yalan soyluyorlar. ya ben kendı gozumle gordum buyudugunu onlara ınanırmıyım hıc sızde ınanmayın sakın:huhuu::huhuu::huhuu::vecihi::vecihi::lilav::lilav:

Tepki
26
canım ben demiyorumki hergördünüzü duydugunuzu yapın diye..arastırıyorum ondan sora tavsıye edıyorum suanda ben kendım yapıyorum cok memnunum ..sen hic suna dumanka,yayı okudunmu* tavsıye ederım :huhuu::huhuu:

Tepki
26
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:ben buraya yenı katıldım bana gelen mesajlara ulasamıyorum 1turlu ... sana su kadarını soylıyım ben su tarıflerı uyguluyorum..gunde 1kez serbetcı otu cayı 1bardak..1bardak rezene cayı gunde 1...karaüzüm cekırdegı tozu 1kucuk kase yogurtla 1tatlı kasık karaüzüm cekırdegı tozu karıstır ye ...baslayalı 2ay oldu ve etkısını coktan gosterdı cunku ben 1derı 1kemık bayanım goguslerımde dolma sertlesme var 1az topaolandı acıkcası hıc1 yan etkıde gormedım cok uzun sure devam edecegım kısa sure ıse yaramazmıs cunku:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

Tepki
26
bır bardak rezene cayı ıcıne 5damla corek otu yagı koyun ve yemekten sonra ıcın bu yagla gunde bır kez masaj yapmayı unutmayın sonuc mukemmel oluyo:rose::rose::rose::rose::rose:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar