Dolabın da kıyafetlerin simetrik mi yoksa dağınık mı?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben düzeltirim, eşim dağıtır. Ben de saldım artık :cokkomik: Ama kendi tarafım her daim düzgündür. Kazaklarımı güzelce katlar öyle yerleştiririm. Pantolonlarım askıdadır. Gömleklerim her daim askıdadır. Çorap çekmecem ayrıdır, iç çamaşırlarım ayrıdır.

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benimde çorap iç çamaşırı çekmecem filan ayrıdır eteklerimi eşarplarımı asarım her zaman amaaaakazaklar filan darmadağın valla saldım gitti hiç uğraşmak istemiyorum onlarla nasılsa buruşmuyo ama aradığım şeyi bulmak baya bi zor oluyor:))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
benimde çorap iç çamaşırı çekmecem filan ayrıdır eteklerimi eşarplarımı asarım her zaman amaaaakazaklar filan darmadağın valla saldım gitti hiç uğraşmak istemiyorum onlarla nasılsa buruşmuyo ama aradığım şeyi bulmak baya bi zor oluyor:))

Pasaklı seni:findik::findik:

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
:D benim tarafım çok simetrik ama eşimin tarafıda benimkine yakın hergün düzeltmezsem içinden çıkamam çünkü
benim herşeyim yerli yerindedir
zaten bi gardolabım var koca evde:aglayan:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bi de ben öncede konfeksiyonda çalışıyodum tamam mı katla katla o kadar sıkılmışım ki artık canım hiç yapmak istemiyor dolaba katlayıpta koyuyoum ama alt yapı dağınık olunca farketmiyo o da dağılıyo:)

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
aşırı düzgün derli toplu diyemem zaman zaman dağıttığım oluyor birde çok sık çamaşır yıkadığım için uğraşmak zor geliyo
ama çamaşır çarap yazlık kışlık ayrıdır her zaman üst blüzlerim askıdadır pantalonlar katlıdır

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
:D benim tarafım çok simetrik ama eşimin tarafıda benimkine yakın hergün düzeltmezsem içinden çıkamam çünkü

benim de bir dolabım var tatlım ne var bunda ağlayacak bakem he-ayse

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Sen de bendensin canım. Benimde 1 tane dolabım var. İnşallah yan odama yaptırtcam bi tane daha.

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
tek dolap zor kayınvalidemle oturduğum için ve eşyalarımı benim odamla sınırlı kalmasına ağlıyorum ilknur çünkü bu saatten sonra dolap alsam sığar ama kızımın yatağı falan gelicek napim idare edicem artık ama çoğu zaman sıkılıyorum katlamıyorum atıyorum dolaba napim

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
herseyimin yeri ayridir
ama daginiktir:dil:
girer düzenlerim biseyi ararken dagitirim bi süre öyle kalir
sonra yine düzeltirim
ama toplu süresi uzun durmaz:dil:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
tek dolap zor kayınvalidemle oturduğum için ve eşyalarımı benim odamla sınırlı kalmasına ağlıyorum ilknur çünkü bu saatten sonra dolap alsam sığar ama kızımın yatağı falan gelicek napim idare edicem artık ama çoğu zaman sıkılıyorum katlamıyorum atıyorum dolaba napim

canım inşallah en kısa sürede ayrı eve çıkarsınız:utangac:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Eşimin kıyafetleri ve benim kıyafetlerim ayrı dolaplarda

aynalı sürgü dolap kullanıyorum zaten

eşimin iş kıyafetleri ayrı kazakları pantololnları ayrıdır

aynı mağazadki gibi katlarım kıyafetleri

çamaşır koymak için de küçük dolaplar var-ayse

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ben kızdan önce herşeyi ütüler asardım birde renk ahengine göre koyudan açıga doğru eşimin tarafı ayrı benim ayrı çoraplarımız ayrı iç çamaşırlarımız ayrı çekmecelerde

çekmece düzenim değişmedi ama o renk ahenginden eser kalmadı eşimle benim dolap taraflarıda karışıyor bazen onun kazak benim tarafta :gul: benim etekler onun tarafta:gul:dagıldık yani:besik:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
günlüklerim haricinde eteklerder bluzlar gömlekler hep askıdadır .. diğerleride düzenlidir..

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Ben bir ara hatta uzunca bir süre her şeyimi açık renkten koyu renge doğru dizerdim böyle renk geçişlerine dikkat ederek hem de manyak mıyım ne :haha:ama şimdi yapmıyorum çok şükür düzenli dursun kafi geliyor :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar