Doğum Kontrol Haplarıyla Göğüs Büyütenlerin Paylaşım Alanı

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
Kızlardan bazıları doğum kontrol hapları ile göğüslerini büyütmeye çalışıyorlarmış.Bu konuda bır bılgısı olan ve ozellikle kullanıpta bıraktıktan sonra eskı halıne donmeyenler varsa tecrübelerini buraya aktarabilirler...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben bunu ilk defa duydum,ama bende göğüs mağdurlarından sayılırım:gul:
Artık destekli sütyenler bıkkıntı getirdi bana,hem yıkaması hemde yazın kullanması
Offf :cirla:deli oluyorum yaaa....
Hele Lise yıllarım geldi gözümün önüne,ne pamuklar doldururdum tok dursun göğüslerim diye ama yok yok yine aynı yine aynı..
Valla sağlık açısından bir sakıncası yoksa ve aramızda böyle bir deneyim yaşayan arkadaşl var ise bizleride bilgilendirirse sevinirim..

elma şekeri

Daimi Üye
Tepki
1.278
Bence çok saçma, ben kullanıyorum,
gayet normal yani:D
Ne büyüme var nede küçülme:D
eskiden nasılsa hala aynı:kptmya:
Gögüs büyütmek için başka yöntemmi yokmuş:)

elma şekeri

Daimi Üye
Tepki
1.278
Ben bunu ilk defa duydum,ama bende göğüs mağdurlarından sayılırım:gul:
Artık destekli sütyenler bıkkıntı getirdi bana,hem yıkaması hemde yazın kullanması
Offf :cirla:deli oluyorum yaaa....
Hele Lise yıllarım geldi gözümün önüne,ne pamuklar doldururdum tok dursun göğüslerim diye ama yok yok yine aynı yine aynı..
Valla sağlık açısından bir sakıncası yoksa ve aramızda böyle bir deneyim yaşayan arkadaşl var ise bizleride bilgilendirirse sevinirim..

Canım böyle birşey olabilirmi?
Bazı insanların hormonlarında değişiklik yapıyo haplar,
ama bünye meselesi hem hormonları bozuluyo hemde kilo almaya başlıyo,
Doktor kontrolü olmadan doğum kontrol hapı içilmez, hele böyle bişey için olmaması lazım, e doktora gidipte ben gögüslerimi büyütücem doğum kontrol hapı ver bana diyemezsin:kptmya:ben böyle düşünüyorum:)
Bende kullanıyorum dediğim gibi ama tamamen korunma amaçlı ve adet düzensizliği yüzünden, hiç yan etki yapmadı:)

FUNDA

Daimi Üye
Tepki
302
evet bende kullanmayı denedim evleneceğim zaman 1 ay önceden başlamıştım doktor kontrolünde değilde en büyük yanlışımda buydu kullananlara sordum ve bi hap almıştım o zaman her bünyeye uymuyo kesinlikle doktor kontrolünde olmalı 2 hafta falan kullandıktan sonra hastanelik oldum midesi hassas olanlar özellikle kesinlikle arkadaş tavsiyesi ile hap kullanmasın. Çok sıkıntı çekmiştim o zaman. Sonra doktorum bence sen kesinlikle kullanma demişti :cokkomik: o gün bugündür hala kullanmıyorum. Göğüs büyütme olayınıda kesinlikle duymadım o konuda yorum yapamayacağım.

ecebaby

Yeni Üye
Tepki
1
kızlar ben y:aglayan:ıllardır kullanıyorum doğum kontrol hapını yarım cm bile değişiklik yok üzgünüm

Tepki
89
doğum kontrol hapları bazı bünyede kilo ypıyo,doğal olarak göğüs de kiloyla orantılı büyüyo olabilir.ama kesin bildiğim bişey varsa en iyi d.k.hapı bile müthiş selülit yapıyo

ebrucan

Yeni Üye
Tepki
4
bende doğum kontrol haplarının kısırlık yaptığını duymuştum kızlar mecbur kalmadıkça kullanmayın göğüs büyütcek yöntem mi yok hem haplar karaciğerede zarar veriyo o yüzden bence hap kullanmayın çok mecbur kalmadıkça bitkisel yağlar kullanın çörek otu yağını ve çemen otu tozunu tavsiye ederim bi gece de dolgunlaştırıyo :)

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bence de uzun süreli kullanım çok riskli, hormonlarla oynanmaktan başka birşey değil.:dusun:

G

Gülden Gül

Misafir
Yıllarca doğum kontrol hapı kullandım (tabiki korunmak için) :)
Göğüslerimde bir hassasiyet oluşmuştu (hormonlardan dolayı)
ama büyüme falan olmamıştı, ne yazık ki :)

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ha bide hormonları bozduğu için kıllanma oluyor bende o mağdurlardanım haberiniz ola:dertli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kanser risklerini önleyebilir; ama ben halen uzun süreli doğum kontrol hapı kullanılmasına karşıyım. :eek:

şahsenem

Yeni Üye
Tepki
1
kızlar bende 5 sene doğum kontrol hapı kullandım ama göğüs büyütmeye hiçbir etkisi yok çörekotu yağına başladım sonucu bildiririm :huhuu:

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
ben de doğum kontrol hapı kullanıyorum bazen bazı bünyelerde göğüs şişliği ve ağrı yapabileceği yazıyor zaten .Ancak bunun dışında bir şey olmuyor,hala 90 :D

N

NilayG

Misafir
arkadaslar bu tur haplar os****** iceriyor ve yapay os******in cok zarari var.ozellikle sigara icen bir hanimsaniz kullanmayin oylesine derim.

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
ben hiç kullanmadım kilo aldırıyo diye duymustum gögüs büyüttügünü bilmiyodum kilo alınca dogal alırak büyüyo heralde:acep:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
benim iş yerindeki arkadaşım kullandı valla tahta gibiydi hatta bugün baktım dedim kız bunlar nasıl büyüdü gerçekten büyütüyo sigara kullanıyo arkadaşım ama dr lar sigara kullananlar için kesinlikle hapı önermiyo

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar