Doğum kiloları vefalımı çıktı ne :D

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Yahu kızlar dogum yapalı neredeyse 10 ay oldu fakat kılolarım coook yavas gıdıyor bırde karnım cok sarkıyo :(( nasıl gıdecek dıyette yapamıyorum emzırıyorum...dogumdan bu yana 18 kılo gıttı ama daha vermem gerek sole enaz bı 10 kılo kadar :(( napmam gerek yahhu bı akıl verın bacılar :D cokmu vefalı cıktı bu kılolarr yaaa :cirla:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım yavaş yavaş verirsin. Emzirdiğin için daha da dikkat etmen lazım tabii ki, sonuçta diyet yapamazsın; ama dediğin şeylerde diyetle değil daha çok aktivite ile gidecek şeyler sanırım. Pilates yapabilirsin, bakınız Ebru Şallı:)

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
e vet zamanında ebruyla az calısmadık :D hamılelıkten once dıyet yaparken duzenlı plates yapıyordum super bısey...sabahlarıda ebruyla tvden ızleyerek yapıyordum.....fakat dikişlerımden korkuyorum :S cunku zor kapandı zaten ılk aylarda problem oldu dıkıslerde :( evham yapıyorum bu yuzden ..

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence biraz daha kilolarınla barışık yaşa yemene içmene dikkat et bebişin sütten keilmeye başladığı zaman diyet yaparsın:hhhhhh:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben emzirirkende düzenli beslenip bol su tükettim ve bes ayda 56 kilo olmustum. 10 ay oglumu emzirdim. Simdi oglum 1 yasinda ve ben 51- 52 kilo arasinda gidip geliyorum. Abur cubura dikkat etmek gerekiyor.

Tepki
72
Yahu kızlar dogum yapalı neredeyse 10 ay oldu fakat kılolarım coook yavas gıdıyor bırde karnım cok sarkıyo :(( nasıl gıdecek dıyette yapamıyorum emzırıyorum...dogumdan bu yana 18 kılo gıttı ama daha vermem gerek sole enaz bı 10 kılo kadar :(( napmam gerek yahhu bı akıl verın bacılar :D cokmu vefalı cıktı bu kılolarr yaaa :cirla:

canim :D ben yeni dogum yaptim yani 2 ay oldu ama sükür kilolardan baya bir kurtuldum
karnin icin egzersiz yapabilirsin bu emzirmene engel degil
diyet yapmana ayrica hic gerek yok
emziriyorsun diye cok fazla yemek yemende gerekmiyor
nedeni ise anne sütünü su yapiyor su ve asitli su yani abartilacak kadar yemene gerek yok
enerji kaybetmemek icin tabi yiyceksin
ama denilen gibi baklavalar börekler mantilar degil ben buna cok karsiyimmm :ayk:

mervecigim

Yeni Üye
Tepki
13
canim aslinda emzirdigin ecin daha hizli gitmesi lazim aslinda. bende öle oldu nekadar yersem yiyim almiyodum aksine cok hizli vermistim.hamileyken 20 kilo almistim. bebegim yedi aylik oldugunda nerdeyse hepsi gitmisti halade gidiyodu.bilemiyorum seni belki bi doktora gitsen fydali olabilir diye düsünüyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar