Doğum günü kutlama sitesi (ücretsiz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Merhaba arkadaşlar,

Konu doğum günü konusu olduğu için bu kategoriye yazmayı uygun gördüm.

Aslında sitemiz eski bir site, fakat pek fazla tanıtımını yapmadık. Hatta hiç yapmadık denilebilir. Eşe dosta yaptığımız kıyaklarda kullandık siteyi daha çok. Bu akşam bir arkadaşın konusu ile ilgili olduğu için aklıma geldi, aklıma gelmişken burada da konu açayım istedim. Siteyi ilk açtığımızda da konu açmıştık, fakat sistem o zamanlar ücretliydi. Şimdi sistemi tamamen ücretsiz hale getirdim.

Bazı arkadaşlar siteyi bilirler. Site adresimiz :

Sistemin nasıl işlediğini de kısaca anlatalım.

Diyelim ki, 30 temmuz eşinizin doğum günü. Ona ne sürpriz yapsam diye düşünüyorsunuz. Eğer eşiniz de internet ile uzaktan da olsa ilgili ise, hemen adresine giriyorsunuz.

Anasayfada, 30 temmuz'u seçiyorsunuz ve ardından sonraki adım > kişisel bilgiler'e tıklıyorsunuz. Açılacak sayfadaki formu eksiksiz dolduruyorsunuz. Ve sonraki sayfaya geçiyorsunuz.

Sonraki sayfada 40 tane farklı tasarımın içinden, 30 temmuz'da sitenin anasayfasında yayınlanmasını istediğiniz tasarımı seçiyorsunuz ve sonraki sayfaya geçiyorsunuz. Bu sayfada da eşinize kutlama mesajınızı yazıyorsunuz.

Bir sonraki adımda, yazdığınız kutlama mesajı yazısının fontunu, rengini, ebatlarını seçebiliyorsunuz. Ayrıca önizleme bağlantısına tıklayarak, oluşturduğunuz tasarımın son halini görebiliyorsunuz.

Sonraki sayfaya geçince, doğum gününü kutladığınız kişiye e-posta ile haber verilmesini istyorsanız, bu doğrultuda seçiminizi yapıyorsunuz. Eğer e-posta ile haber verilmesini isterseniz, 30 Temmuz'un daha ilk dakikasında eşinizin mailine ;

Merhaba xxx,
Bu yılki doğum gününüzde xxx size bir sürpriz yaptı ve doğum gününüzü doğum günün kutlu olsun.com aracılığı ile kutlamayı istedi.

Size hazırlanan bu güzel sürprizi görmek için lütfen tıklayınız:

şeklinde bir mail gönderiliyor.

Bir sonraki adımda herhangi birşey yapmanız gerekmiyor, ücretsiz yazısını görüyorsunuz ve son sayfaya geçiyorsunuz.

Bu sayfada da en üstteki "Siparişimi Onaylıyorum" yazısına tıklıyorsunuz, ve siparişiniz bize ulaşmış oluyor.

Biz siparişinizi onayladığımızda da, (her zaman ilk gönderilen sipariş onaylanır) 30 temmuz tarihinde sitenin ana sayfasında sizin hazırladığınız tasarım, ve gönderdiğiniz kutlama mesajı yazıyor.

Ayrıca siparişinizi tamamladığınızda size siparişiniz ile ilgili bir kullanıcı adı ve şifre gönderiliyor. Bu şifre ile login olarak, siparişiniz üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Kısaca yazayım dedim ama oldukça uzun oldu. Sistem tamamen ücretsizdir.

Buna benzer bir proje daha geliyor. O proje ile birlikte bu proje'ye de ağırlık vermeyi düşünüyoruz.

Site bana aittir arkadaşlar.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Harıka bısey bu.Tesekkurler.

Suprızlere bayılırım bu da favorım olabılecek bır secenek.

Hemen dusunmeye basladım en yakında kımın dogum gunu var dıye :dertli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Teşekkürler :fisfis:
Kendime yapayım bari doğum günümde :dil:

ayışıgı

Yeni Üye
Tepki
11
günaydınlar ben yeni oldugum için siteye nisan 1 de dogum günümü kutlayan herkese teşekkür etmek istiyorum daha yeniyimmm nerden ne yazılacak bilmiyommmmda sevgiler herkese:acep:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar