Dışarıdan Bir Göz Olarak Yorum Yapabilir misiniz?

Blueeberry

Yeni Üye
Tepki
0
Merhabalar,
Yaklaşık 1.5 yıldır gelgitli ilişki mi değil mi bile bilmediğim bir durumun içindeydim. İlk iki buluşmadan sonra ev, tatil, boy fotosu vb. konuları açılınca ben durumdan rahatsız olup görüşmek istemediğimi söyledim. Fakat sonra ben yine dönüş yaptım. Zamana bırakalım dedik. Bu sefer karşı taraf istemedi. Ancak benimle hala flört ediyormuş gibi konuşmaya devam etti. Bu yüzden bende ona yakın oldum. Fakat bana artık bir ilgisi olmadığını söyledi. Bu arada işin içine başka bir bayan daha girdi. Bu bayanda benim tanıdığım biri üç defa filan görümüşler dışarıda. Bana olduğu gibi bir yaklaşım olmuş. İlerlememiş. E tabi benim tanıdığım biri ile olunca bu durumada üzüldüm. 1 yıl boyunca böyle gelgitli devam etti. Pandemi dönemi boyunca yazıştık. Ben ev konusunun zamanla olabileceğini söyledim. Haziran ayında sevgili olma kararı alacaktık. Ancak bir ay sevgili oluruz evime gelmezsen ayrılırız gibi bir söz duyunca ben geri adım attım. Böyle çıkar üzerine bir ilişki kurmayacağımı süre biçmenin doğru olmadığını söyleyip istemedim. Aradan 2 ay geçti. Bu sefer karşımdaki insan artık öyle bir talebi olamadığını herşeyi akışına bırakmak istediğini söyleyip özür diledi. Ancak ilgisiz, konu yine eski yerlere geliyor. İletişimimizi bir türlü koparamadık ama yani benim yüzümden sanırım En son bir ay önce ev ziyaretini gerçekleştirdim artık hiçbir şekilde yakınlaşma olmadı fakat evin içinde sadece sarıldık ve film izledik. 2 gün sonra ise bana ben senin duygularına karşılık veremem olanların hepsi fizikseldi diye bir mesaj geldi. Terk edildim. Bu süreçte hala kendimi suçluyorum. Acaba ben mi başta çok önyargılı yaklaşıp adama sapık gibi davranıp kendimden soğuttum diye. Sizler bu konuda ne dersiniz?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Merhaba aramıza hoş geldiniz. Anlattıklarınıza dayanarak söylüyorum şöyle bir adam için inanın cümle kurmama değmez o kadar yani :vurunbeni:Kendinizi niye suçluyorsunuz onu da anlamadım baştan anlamışsınız ne olduğunu adam sanki çok efendi düzgün bilmem ne de sorunu kendinizde arıyorsunuz. Yapmayın şunu kendinize rica edeceğim :bayik:

OP
B

Blueeberry

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba aramıza hoş geldiniz. Anlattıklarınıza dayanarak söylüyorum şöyle bir adam için inanın cümle kurmama değmez o kadar yani :vurunbeni:Kendinizi niye suçluyorsunuz onu da anlamadım baştan anlamışsınız ne olduğunu adam sanki çok efendi düzgün bilmem ne de sorunu kendinizde arıyorsunuz. Yapmayın şunu kendinize rica edeceğim :bayik:

OP
B

Blueeberry

Yeni Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim. Duygusal bağ kurduğum için göremedim. Kırık döküğüm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar