Dip boyanmı geldi demeyin, bu moda

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Dünyanın en sinir bozucu ve söylem olarak da en alaturka cümlelerinden biridir 'boyan mı geldi senin'. İşte kimse böyle cümleler kurmasın diye yeni bir trend, her yeri kasıp kavuruyor. Dipler koyu, uçlar komik derecede açık. Siyaha sarı veriyor bu yeni denklemimiz. Drew Barrymore yaptı, Alexa Chung yaptı, moda haftalarında blogger'ların ünlendirdiği tüm o havalı kızlar grubu yaptı. Siz ne duruyorsunuz?

Yalnız şu noktaya çok dikkat etmeniz gerekiyor; saçlarınızın uçları kırık kırık görünmemeli ombre saç uygulamasında. Sanki o gün biraz dalgın olan kuaförünüz yüzünden saçınız yanmış da, siz de durumu sineye çekmişsiniz gibi görünmemeli yani.......
10632isabellucascopy2.jpg

3cadljoae.jpg

2camlm8uf.jpg

104333651.jpg

1cabg5skk.jpg

ALINTIDIR!

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ahhh ahh benimde bir ara böyleydi saçlarım ama röfle saçlarımı yıparattıktan sonra birdaha yaptırmadım saçıma koyu kestane ile boyadım siyzh gibi oldu hoşuma gitti bir süre bu şekilde boyadım şimdi saç rengimi değiştirmek istiyorum ama aldığım renk diplerde güzel duruyorda saç uçları siyah gibi duruyor buda hoşuma gitmiyor nasıl düzelcek saçlarım bakın onuda hiç bilmiyorum :sinifsinif:

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Ahhh ahh benimde bir ara böyleydi saçlarım ama röfle saçlarımı yıparattıktan sonra birdaha yaptırmadım saçıma koyu kestane ile boyadım siyzh gibi oldu hoşuma gitti bir süre bu şekilde boyadım şimdi saç rengimi değiştirmek istiyorum ama aldığım renk diplerde güzel duruyorda saç uçları siyah gibi duruyor buda hoşuma gitmiyor nasıl düzelcek saçlarım bakın onuda hiç bilmiyorum :sinifsinif:

aslında uçlardaki koyuluğu iyi bir kuaför kusturma işlemi denilen bir işlemle açabilir...şu kusturma kelimeside kötü ya:)
silme diyelim bari:)

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
hamile kalmak isteyen hanımlara duyrulur. mağlum hamileyken saçı boyamak yasak kımyasal boyalarla. bitkisel boyalarla boyuyanlar var ama onuda sordum öyle birşey yok onun içindede kimyasal maddeler var. kim zararı olmaz derse yalan söylemiş olur dedi. ama boyadanda vazgeçemeyenler benim gibi. bu şekilde balyaj yaptırabilirler 6 ay kadar gidiyor ve sürekli kuaföre koşmak gerekmiyor dip boyam geldi çirkin duruyor diye:zuzu:

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
benimde saçlarım 1 no lu resimdeki gibi sayılır röfleden sıkıldım üzri boyandı boya akınca röfleler alttan daha tatlı bir tonda çıktı dip boyada yaptırmadım:) ben röfle kullanırkende ilk zamanları hoşuma gitmez dipleri çıkınca daha çok seviyorum benimki ayrı bir azevka ama hoşuma gidioo ne bilim işte:sirin:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Benim dip boyamda geldi ama dediği gibi buda moda oldu yakışıyor yani o yüzden sorun yapmıyorum...

Kaynanam boyat dip boyan gelmiş dedi eşimde bence böyle gayet hoş dedi o yüzden şimdilik boyatmayı düşünmüyorum saçlarımı...

Kaynanama duyrulur.. Hıhh:)
-kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Benim saclarim da su aralar 4. resimdeki bayanin saci gibi. Hamile oldugum icin boyu istemiyorum yaptirmak. Dipler koyu uclar acik ama aslinda fena durmuyor.

H

Hera

Misafir
Platin benim de şu an saçlarım yaptırmıycam artık diplerim açık kumral Okypetem iyi oldu bu resimleri görmek ve yeniden moda olduğunu öğrenmek çünkü ne yapsam diye kafam karışıyor du şimdi daha iyi bir karar almamı sağladın Teşekkürler

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar