"Diğer Dinler" diye bölüm açılması isteği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki
58
Arkadaşlar bu bölümde her dinin özelliklerini özet olarak paylaşabilir, altına yorumlarda bulunabiliriz. Dinlerarası tartışma yasak olacağından bir sakınca da oluşturmaz kanaatindeyim. İslam bölümüyle de karışmaz. isteyen okur isteyen okumaz, yazmaz, haksızmıyım?

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Öncelikle öneriniz için teşekkürler. Dinimizin öngördüğü gibi tüm dinlere mutlaka saygımız var. Ancak sitemizde bu kategorilerin çok ilgi görmeyeceği kanaatindeyim. Dini konularda hassas bir yapımız olduğu için gereksiz tartışmalarda çıkabilir. Bu nedenle böyle bir kategori açılmasına şahsen sıcak bakmıyorum. Umarım anlayışla karşılarsınız.

İyi paylaşımlar dileriz.

OP
Ş
Tepki
58
Öncelikle öneriniz için teşekkürler. Dinimizin öngördüğü gibi tüm dinlere mutlaka saygımız var. Ancak sitemizde bu kategorilerin çok ilgi görmeyeceği kanaatindeyim. Dini konularda hassas bir yapımız olduğu için gereksiz tartışmalarda çıkabilir. Bu nedenle böyle bir kategori açılmasına şahsen sıcak bakmıyorum. Umarım anlayışla karşılarsınız.

İyi paylaşımlar dileriz.

O zaman bir teklifim olacak, açın ama ilk tartışma çıktığında hepten kapatırsınız. daha bilgilendirme usulü olacak zaten. konu açıp altına dinin özetini yazacağız insanlar da okurlar, ve terbiyelerini bozmadan yorumlarlar yada yorumlamazlar. fikir alışverişlerinden korkulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
O zaman bir teklifim olacak, açın ama ilk tartışma çıktığında hepten kapatırsınız. daha bilgilendirme usulü olacak zaten. konu açıp altına dinin özetini yazacağız insanlar da okurlar, ve terbiyelerini bozmadan yorumlarlar yada yorumlamazlar. fikir alışverişlerinden korkulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bu konuda neden ısrar ettiniz anlamadım, fakat ısrarınızın birşeyi değiştirmeyeceğini belirtmek istiyorum.

Siyaset, din ve futbol gibi konularda karşıt görüşler olduğunda bizim halkımızın gözü kararır, ne dediğini bilmeyecek duruma gelir. Oysa ne gerek var bu tür tartışmalara değil mi?

Öneriniz için tekrar teşekkür ediyorum, fakat söylediğim gibi böyle bir kategori açılması söz konusu değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar