Derdim var yorum ve yardım beklerim

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Merhaba aramıza hoşgeldiniz

Allah mutluluğunuzu bozmasın hep öyle olun inşallah Konuya gelirsek keşke evli olduğunu öğrendiğiniz anda kesip atabilseymişsiniz çünkü o ana kadar o kişi hatalıyken sizde bilmenize rağmen devam etmekle o hataya ortak olmuşsunuz kendinizi o adamın eşi yerine koyarsanız bu yapılanın ne derece zarar verebileceğini daha net anlayabilirisiniz sanırım :( peki bu kişinin evliliği sizin sebebinizle mi bitti? Eğer evliliği devam ediyorsa bu konuda kendinizi kötü hissetmenize gerek yok diye düşünüyorum artık onu aklınızdan her anlamda silmelisiniz çünkü bu düşünceler size zarar verir

Tepki
68
Bence bitiğine sevinmelisiniz. Siz günah çukuruna düşmekten o adamın gördüğü rüya vesilesiyle kurtulmuşsunuz . Ve Allah size sizin içinizi ısıtacak bir eş ihsân etmiş. Ve size mutluluğu bahşetmıs . Sizi evliliğinizle sınamamıs Elhamdulillah.:) hayatta insan her seyı yasar kımleri seveer adam saydıklarımız adam çıkmaz takma kafanda kardeşim emin ol hrkesın basına bu tur olaylar gelmiştir .

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Merhaba;
Aramıza hoşgeldiniz :hhhhhh:

''Geçmiş'' diyip atmak zor bir mesele..
Adı üstünde geçmiş ama bazı yaralar geçmiyor maalesef.
Bence bu konuya odaklı olursanız şuanki mutlulugunuza gölge düşebilir..
Unutmaya çalışın eşinizi seviyorsanız değmeyecek birinin sorgusunu sorgulamayın kendinize..

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
Mehabalar hoşgeldiniz..
Haram tatlı derler. Ama yapılan bir hatadan dönüp töbe edince affedilmeyecek günah yok. Ne demiş rabbim günahınız deniz köpüğü kadar bile olsa ben affederim.
çok düşünüp canınızıda sıkmayın derim. Eşinizle mutluluğunuz daim olsun. Doğru yoldan ayrılmayın inşallah :)

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Hoşigeldin aramıza canım
canım kendine eziyet ediyorsun bence olan oldu geçmişe mazi derler rabbim kimsenin ahını kimsede bırakmaz bence şanşlısın ki bak karşına güzel bi insan çıkmıs ve mutlusun o yaptıgıyla kalır sen gelecegıne bak eşinle mutlu olmaya bak allaha havale et :huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Pişmanlıgın çok güzel birşey kurtuldugunada sevin bence boşver kendisi utansın sen bence içini ferah tut :ask:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar