Deokman İftiharla Sunar :D

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
hmet'in abisi evi yeniliyor bu yüzden pazar günü yeni aldıkları Tv montajı olacaktı bunuda Ahmet yapacaktı..Eee bizde merak ettik cümbür cemaat oraya gittik..Yeni aldıkları televizyon smartmış..İşte internete giriyor felan yanında da 3d gözlükler vardı bizde merak ettik abisi açıyım bakalım izleyelim dedi..Ahmetin annesi babası 2 tane yeğeni yengesi ve ben hepimiz koltuğa oturduk karşımızda da kocaman bir ekran youtube'dan da 3d diye arattık bir tanesini açtık neyse bu ana kadar sıkıntı yok ilk video bitti sağa tıkladı abi sırayla gidiyormuş..Ta taaaa ne çıksa beğenirsiniz.
Bildiğiniz çıplak bir hatun eğilmiş bir tarafları sallanıyor hemde 3d sonrada çıplak adam gelmezmi..Vallahi geldi nasıl gözükleri çıkarıp bıraktığımızı bilemedik gülmemek için zor tuttuk kendimizi..Ay çok utanç vericiydi:ko

Eh özge'de mevzu bitmez ki dün dükkanda oturuyorum bir tane abi geldi ve bana Baban nerde kızım dedi.Hayır problem Ahmeti babam sanması değil de hadi o kadar mı göz ayarın yok..Hiç mi yan yana getirip düşünemiyorsun..Sonra ara dedi aradım.Babacım bir abi seni soruyor dedim ahmette şaşırdı telefona istedi..
Ahmete durumu anlattım o da şaşırdı hadi abim dese anlarımda baba nedir ya:ko

Ahmetle bir pazar günü Transformers - Kayıp Çağ 3d ye gidip filmin ortasına kadar sanki romantik bir film izliyormuş gibi elini tutan bendim..Olayın ciddiyetini yan tarafımızda oturan kızların gülüşmesiyle anladım..Ne yapayım ben romantik bir hatunsam o filmden de aşk çıkarırım..:D

Ben sakar değilim diyorum ama kimse anlamıyor durun anlatıyım sizede benim bir bilgisayar masam var oturuyordum bir gün boşta bir bardak var elim azıcık ama bak azıcık diyorum çarpmayla düştü bende ışıklar kapalı olunca yere düştü sandım eğilmemle sen gel bardak benim kafama düş sen nasıl bir kindar bardaksında durup eğilmemi bekledin demeden kendimi alamıyorum..

İzmir-Tokat arası mekik dokuyan beni biiyorsunuz uçak olmadığı için de otobüsle gidiyorum he bakın göze kolay gelmesin 18 saatlik bir yol bu..En önce 1-2 numaralı koltuktayım 1 numara cam kenarı benim.Bekliyorum günahım gelecek azabım olacak ya efendime söyleyim geçti 70 yaşlarında teyzem yanıma oturdu.Onun arkasına da bunun eltilerimidir nedir 2 yaşlı teyze daha oturdu.Başta herşey güzel gidiyordu taki 2 saat 3 saat geçtikten sonra..Teyzemler sağolsun beni çok zayıf buldular sanırım..Kocaman soyulmuş bir salata sonra katmer sonra köy peyniri ve en sonunda haşlanmış yumurta Yemin ediyorum halimi siz düşünün yemiyorum tokum dedimsede 3 saatte insan acıkmazmı bir kıdım canın var diye zar zor herşeyden ısırttılar...

Durun daha çilem dolmadı gece 11 oldu ışıklar kapatıldı koltuklardaki tvler dokunmatikdi açtım müzik dalmışım bir çimdik darbesi ile kalktım
-Kızım hele şunu açsana .
+Açıyım teyze
-He değiştir bakıyım kanalları he dur dur tamam

Aradan 5 dk geçti ya da geçmedi teyze ala al mora mor kesildi.Şöyle yan gözle çaktırmadan baktım ki böyle yaratıklı tuhaf bir film izliyor yalan olmasın adı aklıma gelmiyor..Parmaklarıyla kapatacak yer arıyor.Öyle böyle 18 saat teyzemle kafa kafaya söylene söylene geldik 2 kere tuvalete götürdüm geç kaldık anonsla çağırıldık neyseki İzmir'e geldik attım kendimi otobüsten hızlıca uzaklaştım :D

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Tv çok kötüymüş ya aksilik işte :eek:ys: teyzeler bomba :D Çok güzel hareketlerde vardı kadın sürekli torbasından birşeyler çıkarıyordu börek portakal bilmem ne çocuk cırladı sonunda ne yapıyon sen o torbanın içinde ne yapıyon!!! diye o geldi aklıma birden :hihi:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Tv çok kötüymüş ya aksilik işte :eek:ys: teyzeler bomba :D Çok güzel hareketlerde vardı kadın sürekli torbasından birşeyler çıkarıyordu börek portakal bilmem ne çocuk cırladı sonunda ne yapıyon sen o torbanın içinde ne yapıyon!!! diye o geldi aklıma birden :hihi:

Teyzeler çok tatlıydı ama ya varya bütün gece dışarı çıksamda sahip çıktılar sanki kaybolurum peşime takıldılar :D

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Fındığım bardağa hiç birşey olmadı hehe :D

Esmerim ne sen sor ne ben söyleyim rezalet :D

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
:D he he
haşlanmış yumurta yapıp yolluk koymuşlar:laklak:
canlarım ya, tombilidirler onlar:lengua:

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434
3d olayı cok fenaydı ya gül gül öldüm :ko
Hep zaten böyle şeyler insanın başına sevdiceğinin yanında filan geliyor :D Olur olmadık yerlerde :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar