Denenmiş Göğüs Büyütme Yöntemleri

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Bir arkadaşımızın tavsiyesiyle bu hayıt tohumu denilen mucizeyi kullandım....inanılmaz bir etki, uzmanlar bile mucizevi bir bitki diyor.benim nenem de ben konuyu açınca anlattı 7 sene çocuğu olmamış bir ebe ona bu tohumdan içmesini söylemiş ve nenem düzenli içtikten sonra gebe olmuşşş!! inanılmaz birşey ya mükemmel ötesi bir bitki.insanı dişileştiriyor inanın.bende kullanıyorum göğüslerim büyüdü !!! dudaklarım bile dolgunlaştı.adet düzenliyor,vücuttaki tüm dengesizlikleri düzeltiyor, inanılmaz bir şey ben dünyadaki kadınlar için en mucizevi ot diyorum.sakın doktorlarda zaman harcamayın inanın vaktinize yazık edersiniz.ve netten araşştırdım bu tohumu içen benim okuduğum kadarlık 7-8 ablamız düzenli kullanım sonucu gebe kalmış..!!!

Alıntıdır.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:D fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:))

Alıntıdır.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
arkadaşlar bende bi forumda gördüm ve uyguladım. tekrar konu açıp açmamak konusunda şüpheliydim ama açtım :) öncelikle şöyle başlıyım ben 21 yaşındayım 45-46 kiloyum. biraz kilo alsam güzel olur dedim ve bebe bisküvisi ile hurma pekmezini karıştırıp bütün ramazan boyunca hem iftarda hem sahurda yedim. yüzüm falan biraz toparlandı. bunun göğüs büyümesiyle ilgisi yok ama bunuda yazmak istedim. gelelim asıl konuya ben şerbetçi otundan kremde yaptım buz masajıda uyguladım daha önce. şerbetçi otu kremi işe yarıyor aslında ama devamlı yapmayı istiyo yapmayınca sönüyo puff uçuyo herşey :) soya sütü bana mucize gibi geldi. öncelikle söyliyim vice soy diye bi marka aldım kokusu bile çok kötüydü içemedim anneme içirdim. sonra migrostan alpro marka soya sütü aldım tadı normal süttende güzel ama ben nesquik katıp öyle içiyorum. her gün düzenli 1 bardak içiyorum. göğüslerim 85 beden taktığımda boş kalıyodu rahatsız ouyodum sütyen katlanıyodu şuan 85 oluyo dolgunlaştı baya ben öyle hissediyorum. annemde gelişti baya diyor. 2 kutu süt bitirdim bittikçe alıyorum migrostan. hem bi zararı yok soya sütü çok faydalıymış hem göğüs büyütüyor daha ne isterim ki dimi ama :) japonlar soya sütü içtikleri için uzun yaşıyolarmış kanser riskini falan azaltıyomuş. bide ben her adet dönemimde ağrıdan kıvranırdım gidip iğne vurulmak zorunda kalırdım bi ishal bi kabız olurdum midem bulanırdı bu ay hiç bişeyim olmadı çok rahat atlattım o dönemimi. yani kısacası mutlaka hem sağlık hem göğüs büyütmek için soya sütünü deneyin. bir de banyoda sıcak suyla duş aldıktan sonra mutlaka soğuk suyla göğüslerinize masaj yapın. :)

Alıntıdır.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
arkadaslar öncelikle bu bilgiye nasıl ulastıgımı acıklayayım guclubacismile:
ablam rahminde kist olusumundan dolayı doktora gitti ve erkeklik hormonunun fazla oldugu ortaya cıktı... doktor insaflıymıs ilac vermek yerine dogal bir yöntem önerdi
hayıt yapragı!!!!!:lepi:
kesinlikle mükemmel...göğüsleri büyüdü,kist önemli ölcüde küçüldü,regli düzene girdi,yüz hatları bile daha dişileşti aynı zamanda bayanlarda libido artırıcı etkiye sahipmiş ve menopozu geciktiriyomus
ben de 3 gündür kullanıyorum reglimi düzenlemesi icin 3 gün icinde gögüslerim dolgunlast denemekte fayda var derim...nasıl olsa hiç yan etkisi yok :)))

Alıntıdır.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
arkadaşlar bende bi forumda gördüm ve uyguladım. tekrar konu açıp açmamak konusunda şüpheliydim ama açtım :) öncelikle şöyle başlıyım ben 21 yaşındayım 45-46 kiloyum. biraz kilo alsam güzel olur dedim ve bebe bisküvisi ile hurma pekmezini karıştırıp bütün ramazan boyunca hem iftarda hem sahurda yedim. yüzüm falan biraz toparlandı.

Alıntıdır.

aynı senin kilonda kuzenim var bebe büskivisi tüketiyor faayda görmedi hurmapekmezi ile karıştırmasın önereyim :)
Teşekkürler kuzuum :mavis:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar