Damacana sudan hamam böceği çıktı!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.536
671086_detay.jpg

Damacana sudan hamam böceği çıktı!

Ordu'da esnafın başına gelen olay şaşkınlık yarattı

Ordu'da iş yerindeki su ihtiyacını gidermek için damacana alan Serbest Muhasebeci Mustafa Sabri Akmen, henüz kapağı açılmamış damacananın içinde hamam böceği olduğunu fark etti.

Akmen, AA muhabirine ilk defa böyle bir olayla karşılaştığını, hazır su içinde ölmüş hamam böceği görünce adeta şok olduğunu söyledi.

Bu durumun damacanaların ne kadar hijyenik olduğu sorusunu akla getirdiğini belirten Akmen, ''İş yerinde kullanmak üzere damacanada hazır su aldım. Daha sonra bu suyu sebile koymak isterken damacana içindeki ölmüş hamam böceğini gördüm. Çok şaşırdım. İnsan sağlığı ile böyle oynanılmamalı. Artık kime güveneceğimizi bilemiyoruz. Her konuda dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyoruz'' dedi.

Akmen, suyu kullanmadan hamam böceğini fark ettiği için şanslı olduğunu kaydetti.

AA

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.536
Sorma deminden beri o kapaktaki yazıyı okumaya çalışıyorum hangi su diye kaç tane damacanaya pay olmuştur kimbilir o böcekli su :böö: anamm hamamböcekleri şehre indi Kadir İnanır'ın da omzuna gelmişya ıyyy...

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Sorma deminden beri o kapaktaki yazıyı okumaya çalışıyorum hangi su diye kaç tane damacanaya pay olmuştur kimbilir o böcekli su :böö: anamm hamamböcekleri şehre indi Kadir İnanır'ın da omzuna gelmişya ıyyy...

al bendende okadar.bende okumaya çalışyorum ama parlıyo okuyamıyorum.hamamböcekleri şehre istila etti :iyyyy: biri kadir inanırın omzunda , biri su damacanının içinde :iyyyy: bize gelmesinlerde benim bütün tüyüm ayakta şuanda :iyyyy:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.536
canm senin aldığından mı çıktııı :böö::böö::böö:

Yok hayatım bakıyorum bilindik bir markamı diye bizden çıkmadı çok şükür :böö:

al bendende okadar.bende okumaya çalışyorum ama parlıyo okuyamıyorum.hamamböcekleri şehre istila etti :iyyyy: biri kadir inanırın omzunda , biri su damacanının içinde :iyyyy: bize gelmesinlerde benim bütün tüyüm ayakta şuanda :iyyyy:

Benimde huyumdur böcek möcek dendimi kaşıntı tutar beni :deli:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ben artık damacana su kullanmıyorum başka nedenlerden , şimdi bunu da görünce aklıma Kadir İnanır'ın omzundaki böcekten dimi bu da , noluyo bu böceklere :)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ben artık damacana su kullanmıyorum başka nedenlerden , şimdi bunu da görünce aklıma Kadir İnanır'ın omzundaki böcekten dimi bu da , noluyo bu böceklere :)

neden kullanmıyorsun bizlerlede paylaşırmısın?Örneğin ben işyerinde hep damacana kullanıyorum evdede ama oğluma hazır şişe sulardan alıyoruz.Çünkü damacananın temizliğine güvenemiyorum.herkez bizim gibi temiz tutup geri vermez diye düşünüyorum :lilav:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556

neden kullanmıyorsun bizlerlede paylaşırmısın?Örneğin ben işyerinde hep damacana kullanıyorum evdede ama oğluma hazır şişe sulardan alıyoruz.Çünkü damacananın temizliğine güvenemiyorum.herkez bizim gibi temiz tutup geri vermez diye düşünüyorum :lilav:

Damacanaların içine sürülen bir kimyasalın (sanırım yosunlanmayı vs. önlemek amaçlı) hamile kadınlarda erkek bebek gelişiminde cinsiyet problemlerine yol açtığına dair ciddi bir araştırma yazısı okumuştum bir de meşhur damacanaya tecavüz eden vatandaş yüzünden almamaya karar verdim :)

M

madesam

Misafir
ya damacana da hamam böceği kadir inanırda hamam böceği bütün gece rüyamda böcek gördüm ya psikolojim bozuldu..

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Damacanaların içine sürülen bir kimyasalın (sanırım yosunlanmayı vs. önlemek amaçlı) hamile kadınlarda erkek bebek gelişiminde cinsiyet problemlerine yol açtığına dair ciddi bir araştırma yazısı okumuştum bir de meşhur damacanaya tecavüz eden vatandaş yüzünden almamaya karar verdim :)

aa ben hiç duymamıştım bu konuyu.hamileyken işyerinde içtim ben damacanalardan su.İnşallah böyle bir problemle karşılaşmayız :uzgun:

Buarada o tecavüz işini de duymamışm ben :hihi: nekadar cahilim :)

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556

aa ben hiç duymamıştım bu konuyu.hamileyken işyerinde içtim ben damacanalardan su.İnşallah böyle bir problemle karşılaşmayız :uzgun:

Buarada o tecavüz işini de duymamışm ben :hihi: nekadar cahilim :)

Yok canım öyle deme , duymamış olman çok normal.
Tecavüz olayını netten öğrenebilirsin ama hiç bakma daha iyi :hihi: Su içmek istemeyebilirsin bir daha.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar