Dalgalı saçlar için

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Dalga Dalga Saçlar için Tek Önerim

fe-dream-curls-curl-perfecting-spray.jpg

Bazılarının saçları dalgalı, ama bir türlü dalgaları belirginleşmiyor... Bazılarının ise yoğun bukleleri var ama o buklelere asla istediği şekli veremiyor. O zaman sıkı durun çünkü John Frieda bir rüyanızı daha gerçekleştirmeye geliyor!

John Frieda Frizz-Ease Dream Curls Styling Spray – Bukle Belirginleştirici Sprey sayesinde fazla zaman harcamadan, sprey formuyla kolayca uygulayarak saçlarınızda mükemmel dalgalar yaratmanız mümkün. Yenilikçi teknolojisi ve alkolsüz içeriği ile yağlı ve yapışkan bir his bırakmadan saç tellerinin elektriklenerek kabarmasını engellemeye, esnek, canlı ve ahenkli dalgalara sahip olmanıza yardımcı olur. Üstelik saçlarınızı ısıya karşı korumayı da destekler.

Nasıl Uygulanır?
Spreyi güzelce çalkaladıktan sonra ıslak saçınıza, köklerden uçlara doğru eşit şekilde yayarak uygulayınız. Bukleleri tutamlar halinde, elleriniz yardımı ile şekillendiriniz. Saçınızı doğal olarak kurumaya bırakınız veya vigo yardımı ile kurutunuz.

John Frieda Frizz Ease Dream Curls Styling Spray
Bukle Belirginleştirici Sprey Fiyatı: 24 TL

OP
ayser

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Teşekkür ederim düzeltmen için lilav kızım için arıyordum.Kaybetmeyim diye ekledim.:smileylove:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Rica ederim ablacim ben düzelstiricisini kullaniyorum bunda deniyim

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
bundan bende almalıyım ayser ablaaaa....
nerede bulabilirim ki:)

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Şöyle belime kadar uzasa da dalgalı yapsam artık biraz. Hep düz hep düz sıkıldım. Maşayla dalgalı yapıncada kısacık görünüyor.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Aklımda olan ürünlerden biri ama denemek kısmet olmadı daha , paylaştığın için teşekkürler Ayser Abla'cım.
Yaşadığınız yerde Watsons Mağazası varsa oradan temin edebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar