Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Corona Günlerinde Tüp Bebek Tedavisi

Konu, 'Tüp Bebeklere Özel Bölüm' kısmında dilanhanim tarafından paylaşıldı.

1. dilanhanim

dilanhanim Yeni Üye

Kızlar yeni normale geçtik, uzuuuun zamandır tüp bebek için kendimzi hazırlıyorduk üzerine bu virüs olayları geldi ama sizce ne yapmalı ya da siz neler yapıyorsunuz? Aslında asıl sorum, sizce tedaviye başlamalı mıyım, her gün ağlamaktan yoruldum bu olayların durulacağı da yok her uzman farklı bir şey söylüyor acaba ben ufak ufak başlasam mı diye düşünmeye başladım, ne diyorsunuz sanırım biraz bilgi ve cesarete ihtiyacım var, yardım edin nolur düşünmekten yoruldum çokkk....

bitter_im bunu beğendi.
  2. bitter_im

bitter_im Admin

Merhabalar aramıza hoşgeldiniz :papatya:
    Konu ile alakalı pek bir bilgim yok rabbim inşallah gönlünüzden geçenleri nasip eder canım :kalp:

3. yarenss

yarenss Yeni Üye

cnm bnm tedavi yeni basladik gittiğimiz yer cok önlem alio nasil anlatıyım daha kapıdan girerken ateş ölçüm vs. maske kontrolü zaten randevuları ona göre ayarliolar bi yoğunluk yaşanmio ne zaman gitsek bi sıkıntı yasamadik her yer bol bol dezenfektanlı insanlarda kurallara uygun davranio ve bi sorun olmuyo zaten böyle disiplinli yerde problem yasanmaz ama yine de sen tabiikide kendin bilirsin cnm erteleme derim bn