Concealer Nasıl Uygulanır?

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
Concealer Nasıl Uygulanır

thumbconcealerfs2.jpg

Makyaj yaparken kadınların en büyük kurtarıcıları hiç şüphesiz concealer'lar. Sabah uyanıp da aynaya baktığımızda kendimizi nasıl toparlayacağımızı düşünürken, gözaltı morluklarını, cilt lekelerini ya da şişliklerini kamufle eden bu ürünleri doğru kullandığımız sürece mükemmel etkiyi görebiliriz.

Concealer'ı maske gibi kalıp halinde sürmek yerine, elinizin üzerine bir parça alarak parmak ucuyla sürmek daha iyi bir sonuç verecektir.

Yalnızca göz altına değil, dairesel hareketlerle tüm göz çevrenize uygulamak makyajınız için iyi olacaktır.

Concealar'dan sonra mutlaka ten renginize uygun bir pudra sürmelisiniz ki daha etkili bir görünüm elde edebilesiniz.

palmiye

Daimi Üye
Tepki
498
makyaj yapınca lazım olan ürün bence..ben sabah erken kalktıgım için ğöz altarı yorgun duruyor..bu ürün canlandırıp kapatıyor

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
makyaj yapınca lazım olan ürün bence..ben sabah erken kalktıgım için ğöz altarı yorgun duruyor..bu ürün canlandırıp kapatıyor

cnm en guzeli ne biliyormusun?
sabahlari normalden 5 dk erken kalk, salataligi kes ve gozlerinin uzerine koy ...
emin ol iyi sonuclar alicaksin zamanla... opuorum seni by

H

Hera

Misafir
Teşekkürler bilgiler için Ben de Kullanmadım hiç Bazı kadınların buna çok ihtiyacı var tonlama çok önemli ayrıca unutulmaması gerek 1 faktörde Açık renkler Morluğu daha belli eder koyu renkler mor halkaları kapatır göz çukurları içeride olanlarda aynı şekilde..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar